Фени для волосся від кращих виробників

Фен для волосся це найпопулярніший і затребуваний електроприлад для сушіння волосся не тільки для будь-якого салону краси, а й для побутового використання. У Вас вдома може не бути випрямляча або машинки, але фен для волосся просто зобов'язаний бути. Інтернет-магазин Ploika пропонує Вам великий вибір професійних фенів для волосся кращих виробників BaByliss PRO і Moser. У нас Ви зможете знайти фен абсолютно для будь-якого завдання, для роботи або для домашнього використання, для довгого волосся або каре. Якщо Вам знадобиться фен класу люкс, то ми зможемо Вам запропонувати фен Parlux.

Професійний фен або побутовий?

Зрозуміло, що професійний фен для сушіння волосся значно краще побутового. Як правило, професійні фени виготовляються з більш якісних матеріалів і розраховані на щоденну роботу. У професійних моделях застосовуються спеціальні мотори змінного струму, які створюють дуже потужний повітряний потік і так само розраховані на щоденні навантаження. Стандартний професійний мотор, який застосовується в рядовому фені, здатний працювати безвідмовно протягом 2000 - 2500 годин. Якщо Ви перекладете ці цифри в роки щоденної роботи, то у Вас вийде не менше 5 років. Ось чому українські жінки хочуть купити професійний фен для домашнього використання. Якісна і безпечна сушка волосся залежить від рівності рук, досвіду і звичайно ж фена. Крім того, професійна модель це ще і ергономіка з правильно збалансованим корпусом і продуманими технічними характеристиками. Тільки уявіть собі стиліста, який цілий день махає феном, який викручує йому кисті рук. Ці часи давно пройшли - сьогодні виробництво фенів зробило крок дуже далеко і у нас, як у покупця, є дуже великий вибір за різними критеріями, які нам важливі.

Типорозмір має значення

За типорозміром фени можна розділити на компактні, стандартні і подовжені моделі. Міні-моделі або дорожні фени ми тут розглядати не будемо. Від типорозміру фена залежить якість експлуатації в залежності де він застосовується.

Подовжені фени, як правило, застосовуються в основному для сушіння волосся в салонах краси. Сопло такої моделі подовжене і ним дуже зручно перебирати пасма волосся при сушці. Багато майстрів так працюють, що в одній руці браш, а в інший фен і майстер по черзі перебирає пасмо волосся брашем, просушуючи його, а потім феном, що дає йому можливість підхопити брашем наступне пасмо. Таким чином, час на сушку волосся у майстра значно скорочується. Для власного використання і сушки волосся самій собі ми не рекомендуємо моделі такого розміру - це вкрай незручно, сопло довге і потрібно далі відводити руку, щоб не обпекти волосся. Таким чином рука втомлюється, Ви нервуєте, а якщо ще й укладання не виходить то це абзац.

Стандартні фени займають найбільше місця на полицях вітрини. Мається на увазі, що таких фенів такого типорозміру дуже багато, оскільки стандартний розмір (від 23 до 27 см в довжину) є найбільш універсальним, який підходить як для роботи, так і для домашнього використання. Чоловічий зал, жіночий зал - такі моделі всюди підійдуть, та й сушка волосся самій собі набагато легше, в порівнянні з подовженими моделями.

Компактні фени для волосся дуже привабливі для домашнього використання. Корпус такої моделі по довжині не більше 23 см, що робить його дуже зручним для сушки волосся самій собі. З таким феном немає необхідності далеко відводити руку, а значить і навантаження на неї буде меншою та й Ви будите веселіше. Компактні фени легше за вагою, а отже це ще одна перевага цих моделей в побутовому використанні. Єдиним недоліком компактних фенів є невелика кількість по вибору і не завжди хороші технічні характеристики. Жінкам з довгим і дуже довгим волоссям такий фен не підійде, оскільки його потужності буде недостатньо. Все впирається в розміри - менший корпус, менше деталей, менше спіралей і відповідно менше потужності.

Чи потрібна іонізація в фені?

Система іонізації передбачає застосування в фені спеціального пристрою - іонізатора або іонної гармати, який з перших секунд включення фена генерує негативно заряджені іони. Для чого це потрібно? Потрапляючи на волосся, негативні іони змушують кутикулу волосся закриватися. Кутикула волосся складається з безлічі лусочок - все вірно, саме тих лусочок, які відкриваються при митті голови шампунем. Ви напевно це мільйон разів бачили в рекламі по телевізору. Коли лусочки закриваються, то волосся втрачає менше природньої вологи під впливом гарячого повітря з фена. Волосся стає рухливим і слухняним, м'яким, а так воно стає блискучим. Іонізація дуже добре знімає статику з волосся, щоб воно не електризувалося і не «прилипало» до брашу, гребінця або до рук.

Зрозуміло, що при одному використанні фена складно буде оцінити користь іонізації. Але якщо Ви все ж підрахуєте кількість сушок на місяць або на рік, то зможете зрозуміти, що іонізація необхідна, якщо Вам потрібно купити фен для волосся додому. Якщо Ви сходите в салон, то майстру не обов'язково мати такий фен, оскільки від одного разу так би мовити волосся не відпаде. Купуйте фени з іонізацією для дому та вже через місяць Ви побачите різницю на вашому волоссі.

Яка потужність мені потрібна?

З вибором потужності фену потрібно бути акуратніше, оскільки принцип чим потужніший - тим краще тут не працює. Сушка короткого волосся, каре, сушка в чоловічому залі - для цих цілей ефективно підійдуть моделі 1900 - 2100 W. Це оптимальна потужність, яка дозволить Вам безпечно, але ефективно висушити волосся.

Далі ми беремо волосся по довжині до лопаток. Для такої довжини волосся найкращим будуть моделі починаючи від 2100 W, за умови що волосся тонке або нормальне, або не густе. Якщо ж волосся густе, то можна доглянути модель 2200 - 2300 W - цього буде достатньо. Зверніть краще свою увагу на повітряний потік. При такій потужності, чим вище потік, тим сильніше він зможе пробити густе волосся і ефективно висушити його. Для дуже довгого волосся ми розглядаємо фени від 2300 до 2400 W і знову дивимося на повітряний потік. Для густого волосся він повинен бути великим, для нормального або тонкого меншим.

Типовою помилкою при виборі фена є надлишкова потужність і повітряний потік. Купивши потужний фен, при сушінні волосся буде розлітатися в різні боки, оскільки потужності потоку буде багато. В результаті Ви будите в поганому настрої, а зробити красиве укладання буде складно. Детальніше про те, як вибрати ідеальний фен читайте наші матеріали. Бажаємо Вам приємних покупок, які будуть тільки радувати Вас!

# швидкі фільтри

Фени BaByliss PRO  Фени Moser  Фени з іонізацією  Компактні фени  Подовжені фениФен Parlux Alyon Night Blue Magic Sense

Фен Parlux Alyon Night Blue Magic Sense

Фен для волосся Parlux Alyon Night Blue Magic Sense - це справжній професійний фен з ...
4 350 грн
Фен Parlux Alyon Jade

Фен Parlux Alyon Jade

Фен для волосся Parlux Alyon Jade - це справжній професійний фен з неймовірною витриваліст...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Green

Фен Parlux Alyon Green

Фен для волосся Parlux Alyon Green - це справжній професійний фен з неймовірною витриваліс...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Graphite

Фен Parlux Alyon Graphite

Фен для волосся Parlux Alyon Graphite - це справжній професійний фен з неймовірною витрива...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Pink

Фен Parlux Alyon Pink

Фен для волосся Parlux Alyon Pink - це справжній професійний фен з неймовірною витриваліст...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Turquoise

Фен Parlux Alyon Turquoise

Фен для волосся Parlux Alyon Turquoise - це справжній професійний фен з неймовірною витрив...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Yellow

Фен Parlux Alyon Yellow

Фен для волосся Parlux Alyon Yellow - це справжній професійний фен з неймовірною витривалістю, ...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Bronze

Фен Parlux Alyon Bronze

Фен для волосся Parlux Alyon Bronze - це справжній професійний фен з неймовірною витривалі...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Coral

Фен Parlux Alyon Coral

Фен для волосся Parlux Alyon Coral - це справжній професійний фен з неймовірною витривалістю, в...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Night Blue

Фен Parlux Alyon Night Blue

Фен для волосся Parlux Alyon Night Blue - це справжній професійний фен з неймовірною витри...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Black

Фен Parlux Alyon Black

Фен для волосся Parlux Alyon Black - це справжній професійний фен з неймовірною витривалістю, вишука...
3 980 грн
Фен BaByliss PRO Excess-HQ BAB6990IE

Фен BaByliss PRO Excess-HQ BAB6990IE

Фен для волосся BaByliss PRO Excess-HQ BAB6990IE є покращеною моделлю перевіреного і надійного фена ...
3 575 грн
Показано з 1 по 12 із 44 (всього 4 сторінок)