Як вибрати фен для волосся

Ідеальний фен для волосся - який він?

Фен для волосся сьогодні це обов'язковий прилад для будь-якого салону краси або перукарні. Так само фен використовується кожною жінкою в побуті. Складно уявити дівчину, у якої немає такого помічника, як фен для волосся. Сьогодні на ринку повно різних моделей від різних виробників, тому вибрати фен пересічному покупцеві, часом, дуже складно. Якщо ми йдемо у магазин, то часто слухаємо консультанта, а якщо замовляємо в Інтернеті - читаємо відгуки і якісь матеріали. Дана стаття носить чисто рекомендаційний характер і не претендує на місце в Вікіпедії. Ми хочемо поділитися з Вами нашими порадами та рекомендаціями, щодо правильного вибору фена. Оскільки наш магазин займається продажем тільки кращих професійних фенів, то і рекомендації ми будемо давати про те, як вибрати професійний фен. Порядок розгляду питання буде наступним:

  1. Типорозмір фена
  2. Потужність
  3. Функції та можливості

Типорозмір фена дуже важливий

Вибираючи собі професійний фен в інтернет-магазині, дівчата дуже часто спираються на відгуки і популярність тієї чи іншої моделі, забуваючи про те, що така модель може їй не підійти по ряду причин. Так, це буде хороша і гідна модель, але не ідеальна для неї. Тому перед вибором фена потрібно чітко розуміти якого розміру повинен бути фен.

Подовжені фени - це суто професійний варіант, який підходить винятково для роботи. Такі фени люблять стилісти і майстри, оскільки довге сопло допомагає їм перебирати пасма волосся при сушці. В одній руці браш, в інший фен - просушуємо пасмо і кладемо його на сопло фена, тим часом друга рука брашем чіпляє наступне пасмо і так далі. Таким чином, робота значно прискорюється, а майстер втомлюється набагато менше. Інтернет-магазин Ploika.com.ua не рекомендує подовжені фени для використання вдома - сушити волосся самій собі такою моделлю буде вкрай незручно. Через велику довжину потрібно далі відводити руку від волосся, в результаті чого Ви будите швидко втомлюватися, а якщо ще й з потужністю прогадали, то це буде повний облом і зіпсований настрій.

Стандартні фени по типорозміру є універсальними - ними можна і собі волосся сушити, і працювати. В такому типорозмірі найбільший вибір моделей. Головне не помилитися з потужністю, оскільки професійний фен - не побутовий, тут застосовується потужний мотор, який створює сильний потік повітря. Безумовно, потік повітря збалансований з потужністю, але є моделі з посиленим потоком повітря, а вони не завжди Вам підійдуть.

Компактні фени - є найкращим вибором для використання в домашніх умовах. Коротка довжина фена забезпечує комфортну сушку волосся самій собі, адже не потрібно далеко відводити руку. Варто відзначити, що таких фенів найменша кількість і дуже часто по потужності нам такий фен може не підійти, тому потрібно дивитися в бік стандартного типорозміру. Так само такі моделі підійдуть майстрам, наприклад, чоловічого залу, де немає необхідності в дуже потужному фені, а сушити коротким феном набагато приємніше.

Потужність фена - як вибрати?

Коли мова йде про вибір професійної моделі, то принцип чим потужніший - тим краще тут не підійде, пожалійте своє волосся! Професійні фени відрізняються підвищеною потужністю і продуктивністю. Ключове слово тут продуктивність - швидкість сушіння волосся, яка визначається потужністю і потоком повітря, за який відповідає мотор. Розділимо умовно фени на 3 категорії по потужності - дуже потужні, потужні і середні по потужності. Такий поділ буде максимально близький до істини, оскільки професійних фенів невеликої потужності не буває, хіба що дорожній варіант, але це більше виняток.


Дуже потужні фени підходять для сушіння дуже довгого волосся, довгого і густого (довжина нижче лопаток), неслухняного волосся, якщо потрібно його витягати. Потужність таких моделей складає 2300 - 2400 Вт. Є звичайно моделі потужніше, наприклад BaByliss PRO Excess BAB6800IE з потужністю 2600 Вт. Така модель має екстра потужність і для дому вона однозначно не підходить, навіть і не думайте. Така потужність дуже часто зустрічається в стандартних по типорозміру моделях і рідше в компактних. У стандартному типорозмірі дуже популярною є модель BaByliss PRO Caruso BAB6510IRE - це абсолютний бестселер. Однак, навіть при довжині волосся до низу лопаток, продуктивності даної моделі буде з надлишком і до неї потрібно буде звикати.

Потужні фени підходять для сушіння середнього і довгого волосся, наприклад, нижче плечей і до лопаток. Такі фени мають потужність 2100 - 2300 Вт. Скажімо так, якщо волосся густе, то беремо трошки потужніший модель, якщо ж волосся нормальне або тонке, то беремо модель слабкіше в даному діапазоні. Найбільш популярними моделями моделі в цій потужності є BaByliss PRO Veneziano BAB6610INRE і Moser Ventus.

Середні по потужності фени, як правило, підходять для сушіння короткого волосся довжиною до плечей, наприклад, каре. Потужність таких моделей складає 1900 - 2100 Вт, якої з надлишком вистачить для короткого волосся. Наприклад, феном 2100 Вт можна спокійно висушити і більш довге волосся, просто сушка буде трошки довшою, проте безпечнішою. У компактному типорозмірі такі моделі є, наприклад, BaByliss PRO Murano BAB6160INRE - ідеальний фен для короткого волосся, а так само волосся трохи нижче плечей.

Що стосується повітряного потоку, варто відзначити, що для сушки нормального і тонкого волосся цілком підійдуть моделі з потоком повітря потужністю до 80 м3/год. Якщо волосся щільне і густе, то Вам краще вибирати модель з більш потужним потоком повітря, щоб забезпечити хорошу продувність волосся.

Функції і можливості сучасних фенів

Говорячи про функції, варто відзначити фени та іонізацією. Такі моделі, безумовно, кращі, однак за цю технологію доведеться доплатити близько 20 - 30% вартості фена. Наявність цієї технології забезпечує більш безпечну і якісну сушку Вашого волосся. Якісний іонізатор сприятиме закриттю кутикули волосся, в результаті чого волосся буде більш рухливим, м'яким, слухняним і блискучими. Детальніше про іонізацію, Ви можете прочитати за посиланням.

Зверніть також свою увагу на тип двигуна, який застосовується в тій чи іншій моделі. Хороший професійний фен оснащується мотором тільки змінного струму - AC мотор. Є деякі моделі професійних фенів з DC мотором, який масово застосовується в побутових фенах. Переваги такого мотора - це його розміри і вага, фен з таким мотором дуже легкий. Але DC мотор не володіє необхідною потужністю, а його ресурс дуже невеликий. У нашому каталозі фени тільки з AC-мотором, тому вибирати буде легше.

Говорячи про мотори, хочеться підкреслити, що стандартний AC мотор має ресурс 2000 - 2500 годин або 5-6 років роботи при щоденних навантаженнях у салоні краси. Існують і більш витривалі мотори, наприклад, компанія BaByliss PRO в деяких своїх фенах використовує ексклюзивні мотори, які розроблені в Ferrari - безщіткові мотори з електронним управлінням, ресурс яких в 3 рази більший, в порівнянні зі стандартним мотором. Якщо Ви максималіст, то Вам безсумнівно сподобаються такі фени BaByliss PRO, як Rapido або Stellato, в яких застосовується ексклюзивний тип моторів.

Вибирайте фен правильно і насолоджуйтеся його експлуатацією. Сподіваємося, що даний матеріал допоможе Вам у виборі фена і був для Вас корисним. Бажаємо Вам вдалих покупок, які будуть Вас радувати своєю якістю.

16.03.2019

Коментарі 0