Кращі професійні випрямлячі для волосся з іонізацією

Якщо Ви потрапили на дану сторінку нашого інтернет-каталогу, значить, Вас цікавлять професійні утюжки з іонізацією. Таких моделей на професійному ринку не надто багато, оскільки вартість цих моделей іноді висока і, як правило, моделі з іонізацією - це ТОПові моделі виробника. Ми говоримо про справжню іонізацію, а не про маркетинг, коли іонізацією називають турмалінові пластини, причому покупець ніяк не може перевірити скільки ж там турмаліну використовується в покритті пластин.

У нашому магазині представлені тільки найкращі випрямлячі з іонами від всесвітньо відомих професійних брендів, які завоювали свою довіру багатьма роками. У їх якості і витривалості немає сенсу сумніватися, оскільки це найкраще що є зараз у продажу. Якщо Вам дороге Ваші волосся і Ви намагаєтеся максимально зберегти його здоров'я, але при цьому є необхідність їх випрямляти - то Вам невідмінно потрібно купити випрямляч з іонізацією, оскільки це максимум захисту для волосся.

У випрямлячі з іонами застосовується спеціальний пристрій, який називається іонізатор або іонна гармата. Завданням цього пристрою є насичення волосся негативними іонами в процесі випрямлення або завивки на утюжок. Доведено, що негативні іони сприяють закриттю кутикули волосся - зовнішнього шару волосся, який складається з безлічі лусочок. Негативні іони активно стимулюють лусочки закриватися, що робить позитивний вплив на здоров'я волосся, а так само надає волоссю відмінний результат. По-перше, через закриту кутикулу волосся втрачає менше природної вологи при нагріванні випрямлячем. По-друге, закрита кутикула волосся краще ковзає, що робить волосся більш рухливим і слухняним, м'яким. Закрита кутикула так само віддзеркалює більше світла, тому волосся ще й краще блищить після насичення негативними іонами.

З огляду на всю багатогранність впливу негативних іонів на волосся, можна сміливо стверджувати що такий випрямляч більш привабливий для особистого використання. Але чому тоді багато моделей без іонізації запитаєте Ви? Насправді відповідь дуже проста. Моделі без іонізації дуже популярні для роботи, оскільки від разового відвідування Вашого стиліста з волоссям нічого не трапитися, якщо з ним працювати випрямлячем без іонів. До того ж такі моделі коштують дешевше, а для перукаря це хороший стимул. Варто зазначити, що у якісних моделей, які ми продаємо, в складі пластин застосовуються різні склади, які містять необхідні компоненти, які при нагріванні виділяють негативні іони - пасивна іонізація. У будь-якому випадку якісний виробник все передбачив, але кращий ефект все ж забезпечують моделі з іонізацією. Ми бажаємо Вам вдалих покупок, які будуть Вас радувати своїми якість і надійністю.Випрямляч BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition являє собою технологічну про...
2 700 грн 2 079 грн

Випрямляч BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition являє собою технологічну про...
2 700 грн 2 079 грн

Утюжок BaByliss PRO BAB2395E DigiStyle

Випрямляч BaByliss PRO DIGISTYLE BAB2395E - це найновіша модель на поточний момент, яка являє собою ...
3 140 грн 2 418 грн
Хіт

Утюжок BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE

Професійний випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE по праву можна вважати кращим професійним...
3 390 грн 2 611 грн
Хіт

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis3000 BAB3000EPE

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3000 BAB3000EPE є першою моделлю серії випрямлячів Elipsis і по праву...
3 730 грн 2 873 грн

Випрямляч BaByliss PRO BAB2091EPE

Утюжок BaByliss PRO BAB2091EPE користується гарною популярністю у майстрів, яким доводиться часто пр...
2 340 грн 1 802 грн
Знято з виробництва

Утюжок BaByliss PRO Elipsis3000 BAB3000BEPE

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3000 BAB3000BEPE є першою моделлю серії випрямлячів Elipsis і по прав...
3 730 грн 2 873 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)