EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO

Сучасні професійні випрямлячі для волосся оснащуються спеціальними нагрівальними пластинами, які складаються з композитного матеріалу, який має високу теплопровідність і рівномірний розподіл тепла. На таку пластину наноситься спеціальне покриття, яке повинно бути досить слизьким, щоб не пошкодити волосся, а так само володіти рядом властивостей, які так чи інакше впливають на ефективність випрямлення волосся. Різні виробники професійних випрямлячів застосовують в своїх моделях стандартні технології покриттів - кераміка, турмалін або титан. Дуже рідко, покриття може бути комбінованим, наприклад, титан-турмалін. Кожне таке покриття володіє певним рядом властивостей, переваг і недоліків. Детальну інформацію про кожне покритті Ви зможете знайти в наших матеріалах.

Компанія BaByliss PRO розробила спеціальне покриття, яке отримало назву EP Technology 5.0, а маркування моделей випрямлячів змінилося - в кінці моделі вказується EPE. Наприклад, BAB3100EPE.

Точний склад покриття виробник звичайно ж не розкриває через комерційну таємницю. Однак відомо, що дане покриття включає в себе кераміку і мікрочастинки якогось металу або композитного металу. Дане покриття наноситися на пластину дуже складним способом - методом гальваніки. Якщо Ви знайомі з ювелірною справою - там теж застосовується такий метод для обробки виробів. Гальваніка це складний електрохімічний процес, при якому мікрочастинки складу покриття осідають на поверхні пластини, утворюючи дуже міцний зв'язок з поверхнею, в результаті проникнення молекул матеріалу покриття в поверхневий шар пластини.

EP Technology 5.0 - це міцне і складне покриття, якому немає рівних на ринку професійних інструментів для догляду за волоссям. Спеціально розроблене покриття дає Вам наступні переваги:

  • У 3 рази міцніше і витриваліше будь-якого іншого
  • У 3 рази більш гладке
  • Висока стійкість до різних хімічних елементів
  • Ідеальний результат випрямлення з тривалим ефектом

Технологія EP Technology 5.0 відмінно захищає волосся в процесі випрямлення, зберігає його цілісність. Рівномірний розподіл тепла забезпечує більш швидкі результати укладання, які зберігаються довше.

Для професійного перукаря і стиліста дане покриття дозволить працювати з волоссям, на яке наноситися або наносилися різні хімічні речовини, наприклад, сталінг, різні барвники, маски, двофазні кондиціонери і масла, хімічна завивка, кератин або ботокс для волосся.

У складі кожного засобу є певні хімічні речовини, які можуть вступати в реакцію зі стандартними покриттями, які наносяться з використанням додаткових хімічних елементів, які збільшують адгезію покриття до пластини. В результаті, покриття пластини будуть швидко руйнуватися і незабаром Вам доведеться купувати новий утюжок для волосся.

Технологія випрямлячів BaByliss PRO EP Technology 5.0 грунтується тільки на гальваніці, без застосування хімічних сполук, а значить, покриття буде нейтральне до різних складів. Тому воно витривале і зносостійке. На сьогоднішній день на ринку професійних електроінструментів для волосся покриттю EP Technology 5.0 немає рівних.

17.10.2019

Технологія використовується у моделях

Коментарі 2

/ Відповісти
добрый день! Подскажите пожалуйста почему данное покрытие лучше чем турмалин?
Ploika.com.ua / 13.03.2020 / Відповісти
Женя, здравствуйте! BaByliss PRO изготавливает выпрямители только с покрытием EP. Есть несколько старых моделей, в которых применяется керамика и титан. Во всех современных моделях только технология EP. Не исключено, что в составе данной технологии применяется и турмалин, но точный состав производитель не раскрывает - нам остается только верить. Но продукция Бебелис хорошо себя зарекомендовала и сомневаться в качестве не приходиться. Поверьте, покрытие превосходное, не пожалеете.