Ідеальне укладання з утюжками BaByliss PRO

Будучи лідером професійного ринку електроінструментів для укладання волосся, компанія BaByliss PRO є своєрідним еталоном у виробництві різного інструменту, включаючи випрямлячі для волосся. Такий вид інструменту вельми популярний серед побутових споживачів - кожна 3 дівчина користується утюжком. Так само неможливо уявити роботу майстра або стиліста без цього інструменту. Багато салонів краси і майстрів України використовують інструменти даної торгової марки і радять їх своїм покупцям. Популярність випрямлячів Бебіліс зростає і практично кожна дівчина хоче отримати професійну модель для особистого використання. Якщо Ваша мета така ж і Ви хочете купити випрямляч BaByliss PRO, то наш магазин люб'язно допоможе Вам у цій нелегкій справі.

Модельний ряд випрямлячів BaByliss PRO

Як відомо багатьом покупцям, компанія Бебеліс займається двома напрямками виробництва електроінструментів для волосся - професійне спрямування BaByliss PRO і побутове - BaByliss Paris. Останній напрям нас мало цікавить, оскільки побутових приладів на ринку повно і це не та якість. Професійне спрямування випрямлячів Бебеліс становить найбільший інтерес, як серед професіоналів, так і серед побутових споживачів. Хороший, якісний і витривалий випрямляч для волосся - таким випрямлячем хочуть користуватися всі.

На сьогоднішній день модельний ряд утюжків BaByliss PRO налічує велику кількість різних моделей, які покривають абсолютно всі потреби в салоні краси. Кожна модель по своєму унікальна і створена з певною метою - є як недорогі моделі, так і дорогі з широким функціоналом. Особливістю випрямлячів Бебеліс є унікальне покриття нагрівальних пластин, яке носить назву EP 5.0 Technology. Подробиць виробник не розкриває, але відомо, що дане покриття наноситися методом гальванізації без застосування різних хімічних елементів. По виходу ми отримуємо дуже якісне покриття пластин, дуже гладке з хорошим ковзанням по волоссю, дуже міцне і витривале. Як заявляє виробник, покриття в 3 рази витриваліше будь-якого сучасного покриття, яке застосовується у виробництві утюжків. На ділі ж випрямлячі ще краще - вони витримують значні навантаження, розраховані на щоденну роботу, а покриття можна без проблем використовувати зі стайлінгом або навіть з кератином або ботоксом для волосся. Відсутність в покритті різних хімічних елементів дозволяє пластинам залишатися нейтральними, а покриттю не вступати в хімічну реакцію з різними хімічними елементами, які може містити волосся - барвники, стайлінг, різні маски і масла.

Будь-яка модель випрямляча розробляється спільно з професійними стилістами з усього світу. Компанія BaByliss PRO постійно привертає професіоналів для оцінки та коригування будь-якої розробленої моделі, щоб створити максимально комфортну, ергономічну і функціональну модель, яка зможе забезпечити стилісту чудові результати роботи і дозволить йому проявляти максимум креативу в роботі. Багатий досвід виробництва електроінструментів для волосся і тісна співпраця з професіоналами дозволили сьогодні вибирати з великого модельного ряду найбільш підходящу для нас модель.

Випрямлячі Elipsis як еталон якості

Якщо Ви хоч якось знайомі з продукцією BaByliss PRO, то Ви напевно чули про випрямлячі серії Elipsis, в яку входять моделі BAB3000EPE і BAB3100EPE. На сьогоднішній день це найкращі моделі професійних випрямлячів, які тільки є на ринку. Це приголомшливі моделі, в металевому корпусі з великими можливостями і останніми технологіями. Утюжок Еліпсіс дозволяє замінити собою 2 інструменти - випрямляч і плойку. У моделі нагріваються не тільки пластини, але і весь корпус навколо них, що дозволяє не тільки ефективно випрямляти волосся, але і робити завивку і створювати локони. Наявність терморегулятора робить ці моделі універсальними до всіх типів волосся, а система іонізації забезпечує безпечне випрямлення і приголомшливі результати. Якщо Ви хочете подарувати своїй дівчині випрямляч для волосся, то подаруйте Elipsis - це найкращий подарунок!

BaByliss PRO 4ARTISTS

Серія професійних інструментів BaByliss PRO 4Artists розроблена спеціально для вимогливих професійних стилістів, яким важливі максимальні якість і віддача в роботі, надійний інструмент, який ніколи не підведе і забезпечить ідеальний результат. Такою моделлю є утюжок BAB2395E DigiStyle з технологією Keratin Lustre. Технологія заснована на застосуванні в керамічному покритті інтегрованого кератину, який частково відновлює природний кератин волосся, який в свою чергу виснажується при використанні плойки або випрямляча. Приголомшливі технологічні досягнення виводять випрямлячі Бебеліс на зовсім інший рівень. Поки в серію входить лише одна модель, але це тільки початок. Зовсім скоро ми отримаємо надзвичайно функціональні і технологічні випрямлячі з приголомшливими можливостями. Якщо Вам потрібні поради щодо вибору моделей, то Ви завжди зможете прочитати наші матеріали за вибором ідеального випрямляча, які ми пишемо для Вас. Бажаємо Вам успішних покупок, які будуть радувати Вас своєю якістю і надійністю.Випрямляч BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition

Випрямляч BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition являє собою технологічну про...
3 448 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition

Випрямляч BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition являє собою технологічну про...
3 448 грн
Утюжок BaByliss PRO BAB2395E DigiStyle

Утюжок BaByliss PRO BAB2395E DigiStyle

Випрямляч BaByliss PRO DIGISTYLE BAB2395E - це найновіша модель на поточний момент, яка являє собою ...
3 886 грн
Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE

Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE

Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE - це відмінний функціональний випрямляч практично з...
2 044 грн
Утюжок BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE
Хіт

Утюжок BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE

Професійний випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE по праву можна вважати кращим професійним...
4 254 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2660EPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2660EPE

Утюжок для волосся BaByliss PRO BAB2660EPE безсумнівно стане Вам корисним в роботі з коротким волосс...
1 751 грн
Випрямляч BaByliss PRO Elipsis3000 BAB3000EPE
Хіт

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis3000 BAB3000EPE

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3000 BAB3000EPE є першою моделлю серії випрямлячів Elipsis і по праву...
4 800 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2072ERPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2072ERPE

Професійний випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2072ERPE - популярна модель, яка ніколи ...
2 847 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2191SEРЕ

Випрямляч BaByliss PRO BAB2191SEРЕ

Утюжок BaByliss PRO BAB2191SEРЕ UltraSonic являє собою потужну модель, створену для випрямлення воло...
3 963 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2670EPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2670EPE

Чи доводилося Вам випрямляти неслухняне кучеряве волосся? З Випрямлячем BaByliss PRO BAB2670EPE це р...
2 017 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE

Утюжок BaByliss PRO BAB2654EPE - найпростіша, з точки зору функціональності, модель у всій лінійці в...
1 804 грн
Утюжок BaByliss PRO BAB2072EPE

Утюжок BaByliss PRO BAB2072EPE

Професійний випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2072EPE - популярна модель, яка ніколи не вийде з ...
2 847 грн
Показано з 1 по 12 із 18 (всього 2 сторінок)