Ідеальне укладання з професійним утюжком  для волосся

Випрямляч для волосся являє собою популярний електроприлад для укладання волосся. Колись давно такі інструменти були в основному тільки у майстрів і стилістів, і лише мала частина жінок використовували його самостійно в побуті. Сьогодні ж картина зовсім інша - сьогодні практично кожна третя дівчина використовує випрямляч для волосся. Законне бажання будь-якої жінки виглядати стильно і свіжо з бездоганним укладанням волосся цілком піддається реалізації і коштує таке бажання зовсім не дорого. На ринку України повним повно різних брендів, в тому числі професійних і не дуже, які пропонують свої інструменти для випрямлення волосся. Велике розмаїття різноманітних моделей, виробників і видів випрямлячів, якщо так можна висловитися, тиснуть на звичайного покупця, який хоче придбати якісний випрямляч для особистого використання. Як правило, багато майстрів перукарського мистецтва радять своїм клієнткам той чи інший бренд, інші ж дівчата черпають інформацію від знайомих або в Інтернеті на різних сайтах за відгуками інших людей.

Професійний випрямляч для волосся або побутовий

Таке питання задають багато дівчат в спробі вибрати утюжок для свого волосся. У нашому каталозі представлені тільки професійні випрямлячі для волосся і тільки від кращих виробників. На наш погляд краще пропонувати покупцеві якісну продукцію, за яку нам не доведеться виправдовуватися, а покупець буде задоволеним. Професійний випрямляч набагато краще побутового, перш за все якістю і витривалістю. Ми говоримо про професійні моделі, а не моделі, які «косять» під професійні, прикриваючись розкрученим ім'ям, багато в чому сформованим завдяки майстрам перукарської справи. Справжній професійний виробник не буде Вам вливати в вуха технології, яких не існує або ж які він не може нічим довести, крім як красивою упаковкою. Якісний випрямляч зібраний з якісних матеріалів, які стійкі до стирання і щоденних навантажень на роботі. Зрозуміло, що такий випрямляч буде практично вічним в побутовому застосуванні. Саме тому багато дівчат вибирають професійні моделі і якщо Ви читаєте цей текст, то значить і Ви хочете купити утюжок для волосся профі бренду.

Як вибрати хорошу модель і не заплутатися

Перш ніж відповісти на це питання, потрібно задати собі інший - скільки я готова витратити на покупку випрямляча для волосся? Якщо Ви не наївні, то повинні розуміти, що хороші якісні речі не можуть коштувати дешево - від слова зовсім, оскільки в цій категорії товарів чудес не буває. Таким чином, знаючи наш бюджет, ми зможемо підібрати для себе модель виходячи з наших можливостей і потреб.

Випрямлячі для волосся бувають стандартні, широкі і вузькі, а ще бувають і міні-утюжки. Також у продажу є випрямлячі з іонізацією. Під стандартними випрямлячами ми маємо на увазі моделі з нагрівальними пластинами від 22 до 25 мм. Все що ширше - широкі, вужче - вузькі. Постараємося пояснити який випрямляч потрібен саме Вам. Довжина, тип і стан волосся мають велику роль щодо правильного вибору моделі.

Для волосся типу каре ми радимо дивитися в бік вузьких моделей, а так само моделей з шириною пластини до 25 мм. При більшій ширині буде дуже незручно випрямляти волосся, хоча це більше справа звички. Якщо волосся в'ється, то потрібно підбиратися ближче до кореня волосся, а для цього потрібні вузькі пластини. Чим вужча пластина - тим маневреніший випрямляч, яким можна підібратися практично скрізь. Така ж ситуація якщо потрібен випрямляч для чубчика - вузькі пластини підходять для цього ідеально. Випрямлячі з плаваючими пластинами це ще одни варіант випрямлячів. 

Якщо у Вас довжина волосся по лопатки, то Вам підійде практично будь-яка модель зі стандартними або широкими пластинами. Важливу роль тут відіграватиме більше стан волосся. Якщо волосся умовно слухняне, то модель з пластинами 22 - 25 мм Вам буде ідеальною. Якщо ж волосся в'ється, неслухняне, то ми дивимося на моделі з пластинами не вужче 25 мм.

У тих випадках, коли довжина волосся нижче лопаток, Вам краще дивитись на модель з пластинами ширше 28 мм і бажано, звертати увагу на потужність моделі, яка повинна бути від 50 W. Хороший потужний випрямляч з широкими пластинами для Вас буде ідеальним. Чим менше Ви будите дряпати випрямлячем по волоссю - тим краще для його здоров'я. Тому важливу роль в якісної і швидкої укладання грає площа нагріву пластини, звідси і такий умовний розподіл моделей і довжини волосся.

Покриття пластин випрямляча має значення?

Це найголовніше і першорядне питання більшості покупців, але ж воно не повинне бути таким. На ринку повно моделей з різноманітними покриттями пластин, а в особливих випадках виробники можуть вказати, що їх покриття робить волосся здоровим - це в корені не так. На сьогоднішній день в якості гарного покриття пластини можуть виступати титан, кераміка або турмалін, а так само більш складні і технологічні покриття, які, наприклад, застосовуються в утюжках BaByliss PRO. З усіх перерахованих вище матеріалів привабливим з точки зору маркетингу виступає турмалін. Як відомо, турмалін - це камінь, який володіє корисною властивістю - виділяє негативні іони при нагріванні. Вважається, що таке покриття має дбайливе ставлення до волосся. Однак потрібно розуміти, що сучасна пластина - це композитний матеріал, який має гарну теплопровідність, швидко і рівномірно розігрівається. Покриття, яке наноситься на пластину теж складається з різних речовин і хімічних елементів, які можуть вступати в реакцію з іншими хімічними елементами, які використовуються на волоссі - барвник, стайлінг, різні спреї і кондиціонери, маски і масла. А чи бачили Ви коли при випрямленні з кератином або стайлингом від пластини відвалюється шматок покриття? Ми бачили - сумне видовище, за яке покупець платить гроші. Щоб такого не сталося, потрібно довіряти тільки професійним брендам, перевіреним і надійним. Суть покриття пластини грає не настільки важливу роль, як спосіб його нанесення і його якість. Сучасні матеріали типу кераміки, турмаліну, титану - володіють чудовим ковзанням по волоссю і дбайливим ставленням до нього. А ось в якому разі краще застосовувати те чи інше покриття пластин Ви зможете дізнатися в наших матеріалах щодо вибору випрямляча для волосся. Бажаємо Вам приємних покупок, які будуть Вас тільки радувати!

# швидкі фільтри

Утюжки BaByliss PRO  Утюжки Moser  Утюжки з іонізацією  Утюжки з плаваючими пластинамиВипрямляч BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition

Випрямляч BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition являє собою технологічну про...
3 448 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition

Випрямляч BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Edition являє собою технологічну про...
3 448 грн
Випрямляч Moser CeraLine 4466-0051

Випрямляч Moser CeraLine 4466-0051

Випрямляч Moser CeraLine 4466-0051 є дуже популярною моделлю, яка користується великим попитом як се...
1 880 грн
Утюжок BaByliss PRO BAB2395E DigiStyle

Утюжок BaByliss PRO BAB2395E DigiStyle

Випрямляч BaByliss PRO DIGISTYLE BAB2395E - це найновіша модель на поточний момент, яка являє собою ...
3 886 грн
Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE

Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE

Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE - це відмінний функціональний випрямляч практично з...
2 044 грн
Утюжок BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE
Хіт

Утюжок BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE

Професійний випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE по праву можна вважати кращим професійним...
4 254 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2660EPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2660EPE

Утюжок для волосся BaByliss PRO BAB2660EPE безсумнівно стане Вам корисним в роботі з коротким волосс...
1 751 грн
Випрямляч BaByliss PRO Elipsis3000 BAB3000EPE
Хіт

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis3000 BAB3000EPE

Випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3000 BAB3000EPE є першою моделлю серії випрямлячів Elipsis і по праву...
4 800 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2072ERPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2072ERPE

Професійний випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2072ERPE - популярна модель, яка ніколи ...
2 847 грн
Випрямляч Moser CeraStyle PRO White 4417-0051

Випрямляч Moser CeraStyle PRO White 4417-0051

Утюжок Moser CeraStyle Pro White 4417-0051 простий і в той же час досить функціональний ви...
1 496 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2191SEРЕ

Випрямляч BaByliss PRO BAB2191SEРЕ

Утюжок BaByliss PRO BAB2191SEРЕ UltraSonic являє собою потужну модель, створену для випрямлення воло...
3 963 грн
Випрямляч BaByliss PRO BAB2670EPE

Випрямляч BaByliss PRO BAB2670EPE

Чи доводилося Вам випрямляти неслухняне кучеряве волосся? З Випрямлячем BaByliss PRO BAB2670EPE це р...
2 017 грн
Показано з 1 по 12 із 22 (всього 2 сторінок)