breadcrumbs_revolution_theme

Умови використання сайту

Зверніть увагу! Перед переглядом даного сайту, будь ласка, уважно прочитайте дані умови використання. Якщо ж Ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте даний сайт.

Використання сайту

Сайт Ploika.com.ua (далі «Плойка») дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Плойка не гарантує точності і повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. Плойка в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Плойка не зобов'язана оновлювати їх. Плойка ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що винили внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

В результаті реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви погоджуєтесь повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, шкідливим, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення Плойка може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Плойка не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт Плойка. Це може включати в себе запис одного або декількох файлів cookie або анонімних ідентифікаторів. Персональні дані, які Ви залишаєте на сайті Плойка, використовуються виключно для обробки і виконання Вашого замовлення, а так само інформування Вас про нові послуги або акціях на Сайті.