Електричні бігуді - найбезпечніша завивка волосся

Як не дивно, але на ринку професійного інструменту для догляду за волоссям досі випускаються електричні бігуді. Дані помічники, мабуть, ніколи не вийдуть з моди, адже з повною впевненістю можна сказати, що електробігуді - це найбезпечніша завивка волосся, яка тільки може бути. Давайте згадаємо наших мам, у яких крім пластикових бігуді, які нагрівалися в окропі, нічого більше не було. Проте, завивка виходила дуже навіть нічого, а в деяких випадках навіть краще, ніж сучасна плойка сумнівної якості. Відразу відзначимо, якщо у Вас проблемне волосся, наприклад тонке і ламке, а хочеться завивку, то Вам необхідно купити електробігуді, оскільки тільки в цьому випадку Ви не доб'єте своє волосся.

Красива завивка волосся простіше простого

Мабуть, електробігуді, це дійсно найпростіший спосіб зробити абсолютно безпечну для волосся завивку. Принцип роботи таких бігуді дуже простий і не вимагає спеціальних знань. Спеціальні бігуді встановлюються в корпус, де надягають на спеціальний нагрівальний елемент. Далі бігуді нагріваються до природної температури 110 - 120 С і Ви можете накручувати на них волосся. Перевагою таких бігуді є відсутність води та опіків, а витягувати їх з корпусу просто і безпечно.

Варто відзначити, що зовсім небагато виробників професійного спрямування цінують традиції і випускають електричні бігуді. У нашому каталозі представлені електробігуді BaByliss PRO, які відрізняються дуже гарною якістю і надійністю.

Як обрати

Зверніть будь ласка увагу, коли будите вибрати електробігуді, на комплектацію та оснащення тієї чи іншої моделі. Кожна модель може містити різну кількість бігуді, які так само можуть бути різного діаметру. Зрозуміло, що якщо у Вас довге волосся, то Вам потрібна більша кількість бігуді, щоб зробити швидку завивку. Так само Вам швидше за все знадобляться бігуді з великим діаметром, оскільки накручувати довге волосся на маленький діаметр, наприклад 19 мм, у Вас не вийде, а якщо і якимось дивом Ви це зробите, то верхній шар волосся просто не прогріється добре і локон не прийме форму.

Успішна завивка на бігуді вимагає чіткого усвідомлення того, що Ви хочете отримати на виході, оскільки через обмежену кількість різних діаметрів і кількості бігуді, ми обмежуємося можливостями завивки. Так само Вам варто звернути увагу і на комплектацію елементів для фіксації пасма на бігуді. Як правило, сучасні виробники можуть комплектувати електробігуді різними елементами - класичними шпильками-метеликами, шпильками, коклюшками і навіть липучками. Зрозуміло, що найбільш зручний варіант - це класична шпилька.

Вибирайте правильно і користуйтеся з задоволенням, зберігаючи здоров'я волосся. Бажаємо Вам приємних покупок, який будуть тільки радувати Вас своєю якістю і надійністю!Електробігуді BaByliss PRO BAB3031E

Електробігуді BaByliss PRO BAB3031E

Електробігуді BaByliss PRO BAB3031E це професійний набір, який складається з 30 бігуді. За допомогою...
3 462 грн
Електробігуді BaByliss PRO BAB3025E

Електробігуді BaByliss PRO BAB3025E

Електробігуді BaByliss PRO BAB3025E являють собою невеликий професійний набір, який складається з 12...
2 585 грн
Електробігуді BaByliss PRO BAB3021E

Електробігуді BaByliss PRO BAB3021E

Електробігуді BaByliss PRO BAB3021E представляють собою невеликий професійний набір, який складаєтьс...
3 030 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)