Плойки-гофре від професійних виробників

Плойка гофре є дуже цікавим електроінструментом для волосся, за допомогою якого можна легко створювати прикореневій обсяг або моделювати зачіску як завгодно. Далеко не кожна дівчина може похвалитися густим об'ємним волоссям. Плойка гофре вирішує це проблему дуже легко і дозволяє домогтися гарного візуального обсягу Вашого волосся.

Назва інструменту пішла від форми пластини - вона ребриста або якщо можна так висловитися з зубами. Коли ви здавлюєте пасмо волосся такими зубами, то волосся набуває зигзагоподібну форму або форму гофре, звідси і пішла така назва.

Які бувають плойки-гофре

За своєю суттю і принципом роботи гофре можуть відрізнятися лише розміром зубів і розміром нагрівальної пластини, на якій власне знаходяться самі зуби. Від розмірів пластини буде залежати швидкість роботи з даним інструментом. Наприклад, якщо пластина вузька і на ній всього 3-4 зуба, то за один раз ми і отримаємо 3-4 зиґзаґоподібні хвилі на волоссі. Якщо ж пластина гофре широка, наприклад, на ній 10 зубів, то відповідно наша робота прискоритися у 3 рази.

З іншого боку нам важливий і розмір самого гофре - розмір зубів, а якщо бути точніше висота і ширина зубів гофре. Чим зуби крупніше - тим більше і помітніше гофре ми отримаємо на волоссі, а так само великий обсяг. Чим менше гофре - тим воно буде непомітніше, і тим менший обсяг ми отримуємо - все просто. Говорячи про непомітності відразу напрошується елементарний приклад у вигляді невидимок або шпильок для волосся. Коли майстер робить складну зачіску і фіксує пасмо рівного волосся невидимкою, то така зачіска досить швидко розвалитися, оскільки невидимка буде поступово зісковзувати по волоссю. Щоб цього не сталося, в місцях фіксації невидимки майстер робить на волоссі гофре. Таким чином, звивиста форма пасма не дасть невидимці зісковзувати і як результат Вага зачіска збережеться в первозданному вигляді дуже довго.

Прикореневій об’єм за 5 хвилин це реально

Після миття голови і сушки волосся у будь-якої дівчини створюється гарненький обсяг на голові, який зникає вже на наступний ранок після сну. Чим довше волосся - тим швидше цей обсяг уходить в силу ваги волосся. Але мити голову щоранку заняття дуже важке, з огляду на те, наскільки динамічне сьогодні наше життя. Але не все так погано - у нас є чудовий помічник - плойка гофре. Цей чудовий інструмент дозволить нам створити пишну зачіску, яка збережеться на кілька днів. Для цього нам знадобитися купити плойку-гофре для прикореневого об'єму. Іншими словами нам знадобитися гофре з вузькими пластинами на яких 3-5 зубів, більше нам не потрібно. З нашого каталогу відмінно підійде модель BAB2151E або BAB2310EPCE - можна сказати, що це моделі з відносно мінімальним розміром гофре. Коли у нас вже є такий інструмент, далі все просто:

  1. Миємо голову, сушимо волосся і при необхідності рівняємо випрямлячем для волосся
  2. Ділимо волосся на невеликі пасма
  3. Підбираємося плойкою гофре якомога ближче до кореня і здавлюємо пластини на 1-2 секунди
  4. Рівномірно по всій голові гофруючи таким чином інші пасма
  5. Чим більше пасом Ви будите гофрувати - тим більший обсяг Ви отримаєте

Таким чином, всього за 5 - 7 хвилин Ви зможете зробити шикарний обсяг на голові, який збережеться на 2-3 дні без проблем, тобто до наступного миття голови. Весь секрет у тому, що коли волосся приймає форму гофре воно стає немов пружинками, піднімаючи волосся і створюючи додатковий обсяг. Найголовніше, що це абсолютно безпечно для волосся, оскільки гофрування відбувається біля кореня, а волосся поступово відростає. Мамам, у яких є дочки, які вже ходять в школу на замітку! Для Вас плойка-гофре це must have!

Моделювання зачіски з професійним гофре

Напевно Ви бачили і прекрасно самі знаєте, що можна гофрувати окремі локони по всій довжині, створюючи унікальний образ кожного разу після миття голови. З професійною плойкою-гофре Ви можете втілювати всі свої фантазії без обмежень. Нюанс лише в тому, що, можливо, Вам знадобитися кілька гофре - наприклад, велике і дрібне. Дрібним ми зможемо робити прикореневій обсяг, а так само гофрувати непомітні ділянки для невидимок, а великим гофре ми можемо створювати приголомшливі зигзагоподібні хвилі і збирати їх в оригінальну зачіску. Коли Ви гофруєте локон по всій довжині важливо потрапляти в останній злам, щоб звивиста форма була рівномірною і однаковою. Так само можна гофрувати певну ділянку, залишати частину пасма рівною і знову гофрувати - з цим інструментом можливі будь-які задуми.

Варто зазначити, що для складного моделювання Вам знадобитися модель з терморегулятором, яка дозволить Вам підібрати максимально прийнятну температуру для Вашого волосся і для того завдання, яке Ви хочете вирішити за допомогою гофре. Наявність терморегулятора особливо важливо для майстрів перукарського мистецтва, а також якщо у Вас тонке і ламке волосся - таке волосся не можна піддавати високій температурі. В цьому випадку потрібно довше прогрівати волосся але меншою температурою. Більш докладно про вибір ідеальної плойки-гофре Ви можете прочитати в наших матеріалах. Бажаємо Вам приємних покупок, які будуть тільки радувати Вас!Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2310EPCE

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2310EPCE

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2310EPCE є функціональною моделлю, яка підходить як для прикореневого о...
2 052 грн
Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2512EPCE

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2512EPCE

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2512EPCE допоможе Вам надати стиль і стійку текстуру волоссю. Модель ма...
2 039 грн
Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2658EPCE

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2658EPCE

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2512EPCE - це універсальна модель гофре, яка підходить для роботи з сер...
1 931 грн
Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2151E BabyCrimp
Хіт

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2151E BabyCrimp

Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2151E BabyCrimp - це відмінне гофре для прикореневого об'єму, а так сам...
1 039 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)