PARLUX - фени класу ЛЮКС

Коли мова заходить про професійні фени для волосся фірми PARLUX, то слід розуміти, що дані фени знаходяться в іншій реальності. Ні, їх конструкція і принцип роботи нічим кардинально не відрізняються від моделей інших хороших брендів, але будь-яка модель даного бренду на голову вище будь-якого іншого фена, які тільки є на ринку. Звідси є і один істотний недолік - це ціна, оскільки за краще потрібно платити. Багато перукарів і стилістів дуже добре знайомі з фенами Парлюкс, однак, працюють на цих моделях далеко не всі майстри, з огляду на їх дорожнечу, а ось у звичайних покупців вони користуються великим попитом, оскільки багато дівчат хочуть купити фен Parlux для власного використання вдома. Втім, чи варто Вам переплачувати за дані фени чи ні? Давайте познайомимося з ними ближче і розберемося.

Виробництво Parlux

Як і більшість інших професійних брендів, виробництво Parlux знаходиться в Італії - батьківщині фенів. Саме в цій країні зосереджено близько 80% виробництва сучасних професійних фенів для волосся. Продукція виготовляється на власному заводі Trezzano sul Naviglio, де так само зосереджена дослідна лабораторія, яка перевіряє і тестує моделі на якість і ефективність, а так само проводяться нові розробки. Мало хто знає, але більшість різних «фішок» для сучасних фенів придумали саме в Parlux, наприклад, спеціальні кнопки з м'яким ходом, які зараз використовуються практично у всіх фенах, знімні фільтри і навіть сам професійний мотор. До слова, бренд займає лідерство в 60 країнах світу і є синонімом слова якість. Варто відзначити, що 99% фенів Parlux не бувають в ремонті перші 4-5 років, а якщо щось дає збої, то це лише виняток із правила і банальна проблема. Моделі дуже якісні і безвідмовні, у перукарів працюють по 6-7 років без перепочинку, а в домашніх умовах - це вічні фени.

Технології та переваги фенів PARLUX

Головною технологією кожної моделі є її висока якість. Абсолютно не зрозуміло, як в Parlux цього досягли, але фени просто не вбиваємі. Однак, є й інші корисності, про які варто згадати. Перше і найважливіше - це технологія захисту волосся Ionic & Ceramic - ексклюзивна технологія Парлюкс, яка забезпечує ефективний захист волосся під час сушіння і укладання феном. Наявність спеціальних керамічних елементів в конструкції нагрівача, спеціальне покриття решітки, через яку проходить гаряче повітря, забезпечують насичення повітря негативними іонами, а в сукупності з системою іонізації ми отримуємо дуже потужну корисну дію на волосся. Іонна технологія змушує кутикулу волосся закриватися під час сушіння волосся і уберігати його від втрати природної вологи, без якої здоров'я волосся страждає. Будь-яка дівчина, яка використовує фен Parlux відчуває позитивні результати технології вже в перші кілька тижнів використання фена.

Далі варто розповісти про мотори Parlux. Це 100% італійське виробництво на власному обладнанні на власному заводі. Професійні мотори змінного струму володіють дуже великим ресурсом на відпрацювання і здатні працювати не менше 2500 годин, що прирівнюється до 5 років щоденної роботи в салоні краси. З кожним роком виробник вдосконалює свої технології, які дозволяють робити мотори полегшеними і більш довговічними, щоб зробити фен більш легким і забезпечити комфортну експлуатацію. Останні мотори серії K-Advance і мотори модельного ряду Alyon здатні працювати не менше 3000 годин. Кожні 2 роки на ринок виходить щось нове і більш досконале.

Підвівши підсумки хочеться підкреслити якість і надійність фенів Парлюкс, які однозначно стоять своїх грошей. Історія компанії починається з 1977 року і до цього дня виробник дотримується своїх традицій і принципів, створюючи найкращі продукти даного класу. Єдиний і донині директор компанії Паоло Пароді тому доказ. Якщо Вам цікаво, назва Parlux це від прізвища Пароді і слова Люкс - ParLux = надійно!Фен Parlux Alyon Night Blue Magic Sense

Фен Parlux Alyon Night Blue Magic Sense

Фен для волосся Parlux Alyon Night Blue Magic Sense - це справжній професійний фен з ...
4 350 грн
Фен Parlux Alyon Jade

Фен Parlux Alyon Jade

Фен для волосся Parlux Alyon Jade - це справжній професійний фен з неймовірною витриваліст...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Green

Фен Parlux Alyon Green

Фен для волосся Parlux Alyon Green - це справжній професійний фен з неймовірною витриваліс...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Graphite

Фен Parlux Alyon Graphite

Фен для волосся Parlux Alyon Graphite - це справжній професійний фен з неймовірною витрива...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Pink

Фен Parlux Alyon Pink

Фен для волосся Parlux Alyon Pink - це справжній професійний фен з неймовірною витриваліст...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Turquoise

Фен Parlux Alyon Turquoise

Фен для волосся Parlux Alyon Turquoise - це справжній професійний фен з неймовірною витрив...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Yellow

Фен Parlux Alyon Yellow

Фен для волосся Parlux Alyon Yellow - це справжній професійний фен з неймовірною витривалістю, ...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Bronze

Фен Parlux Alyon Bronze

Фен для волосся Parlux Alyon Bronze - це справжній професійний фен з неймовірною витривалі...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Coral

Фен Parlux Alyon Coral

Фен для волосся Parlux Alyon Coral - це справжній професійний фен з неймовірною витривалістю, в...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Night Blue

Фен Parlux Alyon Night Blue

Фен для волосся Parlux Alyon Night Blue - це справжній професійний фен з неймовірною витри...
3 980 грн
Фен Parlux Alyon Black

Фен Parlux Alyon Black

Фен для волосся Parlux Alyon Black - це справжній професійний фен з неймовірною витривалістю, вишука...
3 980 грн
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)