Тільки ТОП кращих плойок для завивки волосся

Плойка для волосся - цей той інструмент, без якого практично не обходиться жодна дівчина, яка прагне урізноманітнити свій образ. Так само без цього інструменту точно не обходиться жоден професійний стиліст. З причини того, що слово «плойка» може асоціюватися з багатьма типами інструментів для волосся, а так само з назвою нашого магазину уточнимо - мова піде про плойки для завивки волосся.

Кожна дівчина хоче виглядати стильно і свіжо, максимально змінюючи свій образ, який складається не тільки з одягу, але і зачіски або укладання. Коли волосся в'ється - дівчата хочуть його зробити рівним, ну а коли волосся рівне - урізноманітнити свій образ завивкою або красивими локонами. І тут нам на допомогу, як власне і будь-якому beauty-майстру необхідний такий інструмент як плойка для завивки волосся.

В даному розділі нашого каталогу представлено професійні плойки для завивки волосся від провідних виробників не тільки ринку України, але і Європи - плойки BaByliss PRO и плойки Moser. Якщо Ваша мета купити плойку для волосся справжнього професійного бренда, то Ви не помилились сторінкою - ми представляємо тільки якісні і перевірені моделі.

Відмінності по типу плойок

Велика кількість різноманітних моделей створюється для того, щоб у покупця або майстра був вибір і максимальна гнучкість в застосуванні тієї чи іншої моделі. Наприклад, майстру важливо мати мінімум інструментів, які дозволять йому створювати максимум різних образів в силу його умінь і знань. Якщо ж Ви доглядаєте модель для себе, то швидше за все Ви переслідуєте одну-дві задачі і не хочете сильно розбиратися в тонкощах і можливостях тієї чи іншої моделі. Проте, ми вважаємо за потрібне написати більш детально про те які типи плойок бувають і що ними можна робити.

Стандартні круглі плойки для завивки волосся - вони допоможуть Вам створювати красиві кучері або локони рівного розміру. Такі моделі, як правило, діляться на стандартні розміри діаметрів робочого стовбура: 10, 13, 16, 19, 25, 32 і 38 мм. Вибираючи собі таку модель, Ви повинні чітко розуміти чого ви хочете. Наприклад, якщо Ви хочете африканські кучері, то Вам потрібна модель з мінімальним діаметром, наприклад 10 мм. Якщо ж Ви хочете отримати великі голлівудські локони, дивіться в бік моделей з діаметрами 32 - 38 мм. У разі, якщо волоссю потрібно надати природних кучерів, як правило, використовуються моделі з діаметром 19 або 25 мм.

Коли Ви знаєте, який результат Вам необхідний – пів справи вже зроблено. Ще одним важливим критерієм для вибору тієї чи іншої моделі буде довжина вашого волосся, оскільки від цього буде залежати яка довжина робочого стовбура Вам потрібна. Наприклад, якщо ми беремо стандартну модель діаметром 19 або 25 мм із корисною довжиною робочої поверхні 90 мм, а у нас волосся по лопатки, то потрібно розуміти, що в один шар ви не накрутите пасмо на таку плойку. Це буде означати, що Вам потрібно поверх шару волосся накручувати другий. В результаті такого прорахунку з вибором зробити якісну завивку Вам не вдасться, оскільки верхній шар волосся буде прогріватися значно гірше, ніж нижній, який безпосередньо торкається до розігрітої поверхні. В такому випадку Вам потрібно вибирати модель з подовженим робочим стовбуром.

Зверніть також увагу на наявність зажиму у плойки, оскільки є моделі, в яких він відсутній. Стилісту без різниці на яку плойку крутити Ваше волосся, але якщо ж Ви хочете це робити самостійно, то наявність зажиму обов'язкова, оскільки спершу Ви фіксуєте кінець пасма на зажим, а потім двома ручками крутите плойку, накручуючи на неї волосся.

Конусні плойки - допоможуть Вам створювати більш креативну завивку, оскільки робоча поверхня має конічну форму від меншого діаметра до більшого. Отже, можна самостійно вибирати діаметр для завивання або створювати локони різної форми і діаметру. Але є одне але - такий тип плойки не підійде для домашнього використання, через те, що у такого типу моделей відсутній зажим для волосся. Саме тому ми не рекомендуємо купувати даний тип для домашнього використання. Очевидно, що можна призвичаїтися і накручувати кінець пасма в натяжку і підтискати волосся, наклавши зверху наступний виток, але це вдається далеко не кожній дівчині, особливо якщо немає потрібних навичок. Не експериментуйте з волоссям, а краще придбайте класичну круглу модель.

Потрійні плойки - дуже цікавий інструмент, який дозволить Вам створювати хвилі. Такий тип плойок має три нагрівальні трубки між якими простягається пасмо волосся і трубки притискаються, формуючи одночасно 3 хвилеподібних завитка. Таким чином, інструмент переставляється по всій довжині пасма, формуючи красиві хвилі. Від розміру нагрівальних трубок залежить і розмір хвилі - можна створювати досить дрібні хвилі, які будуть нагадувати кучерики, а можна робити і великі хвилі, дуже схожі на голлівудські локони.

Температура плойки має значення

Нехай буде Вам відомо, коли ще невідомо, що якість і час підтримки форми завивки, яку Ви отримали, залежать від температури нагрівання і часу витримки волосся на розігрітому стволі. Чим вище температура нагрівання робочого стовбура - тим краще і довше волосся буде тримати форму, проте є одне але. Чим вище температура нагрівання - тим більше природної вологи втратить Ваше волосся, а це зовсім недобре для його здоров'я. Виробники не дарма придумали терморегулятор, який дозволить максимально точно підібрати температуру нагрівання для Вашого волосся, адже у когось воно тонке і пористе, у когось товсте і неслухняне. Тепер давайте згадаємо наших улюблених мам і їх муки при накрутці волосся на звичайні бігуді, які розігрівалися в киплячій воді. Так от якщо температури кипіння води вистачало для того, щоб зробити завивку волосся на бігуді, то сучасна плойка з можливістю вибору температури від 130 до 210 C дозволить Вам правильно підійти до завивки, не зашкодивши волоссю і отримавши при цьому необхідний результат. Ми рекомендуємо, власне як і професійні виробники, починати завивку волосся з мінімальних температур і грати часом витримки волосся на нагрітому стволі - від цього так само залежить час, який волосся буде тримати форму завивки.

Ті ж дівчата, які хочуть отримати максимально можливий час утримання великого локона повинні зрозуміти, що в силу діаметра завитка локон буде розтягуватися під вагою волосся - це проста фізика. Якщо волосся коротке, то завивка триматиметься довше, якщо довге - менше. Не варто мучити волосся високою температурою, щоб отримати стійкий завиток - краще використовуйте стайлінг м'якої фіксації, який допоможе збільшити час утримання форми і при цьому дозволить волоссю бути рухливим.

Більш детальну інформацію про те, як правильно обрати професійну плойку для волосся Ви можете прочитати в наших матеріалах, які ми публікуємо спеціально для Вас. Вибирайте модель з розумом і створюйте різноманітні образи з легкістю і чудовим результатом, який можливий тільки з якісним інструментом.

# швидкі фільтри

Плойки BaByliss PRO  Плойки Moser  Конусні плойки  Круглі плойки  Потрійні плойки  Автоматичні плойки для локонів 
Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2914E DigiCurl

Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2914E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2914E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 958 грн
Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2913E DigiCurl

Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2913E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2913E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 930 грн
Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl

Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 824 грн
Плойка 16 мм BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl

Плойка 16 мм BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 775 грн
Плойка 10 мм BaByliss PRO BAB2910E DigiCurl

Плойка 10 мм BaByliss PRO BAB2910E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2910E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 708 грн
Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2470TDE Titanium Diamond

Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2470TDE Titanium Diamond

Плойка BaByliss PRO BAB2470TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced ...
2 128 грн
Машинка BaByliss PRO Miracurl MKII BAB2666E

Машинка BaByliss PRO Miracurl MKII BAB2666E

Машинка BaByliss PRO Miracurl MKII BAB2666E - чергова покращена розробка інженерів BaByliss PRO, яка...
5 926 грн
Машинка BaByliss PRO Miracurl Gold Rose BAB2665RGE

Машинка BaByliss PRO Miracurl Gold Rose BAB2665RGE

Машинка BaByliss PRO Miracurl BAB2665RGE досить популярна автоматична плойка для створення...
5 298 грн
Плойка 32 мм Moser TitanCurl 4445-0050

Плойка 32 мм Moser TitanCurl 4445-0050

Плойка Moser 4445-0050 TitanCurl дуже популярна модель гарної якості з відмінною функціональністю. М...
1 410 грн
Плойка 25 мм Moser TitanCurl 4444-0050

Плойка 25 мм Moser TitanCurl 4444-0050

Плойка Moser 4444-0050 TitanCurl дуже популярна модель гарної якості з відмінною функціональністю. М...
1 410 грн
Плойка 19 мм Moser TitanCurl 4443-0050

Плойка 19 мм Moser TitanCurl 4443-0050

Плойка Moser 4443-0050 TitanCurl дуже популярна модель гарної якості з відмінною функціональністю. М...
1 410 грн
Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2474TDE Titanium Diamond

Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2474TDE Titanium Diamond

Плойка BaByliss PRO BAB2474TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced Curl в які...
2 461 грн
Показано з 1 по 12 із 35 (всього 3 сторінок)