Плойки Moser - ідеальна якість у своїй ціні

Ідеальна завивка за мінімальну вартість цілком можлива, коли у Вас є плойка для завивки від Moser. Всесвітньо відомий бренд, який спеціалізується на виробництві якісної продукції для професійного використання, пропонує своєму покупцеві відмінні професійні плойки Moser. Багато стилістів і професійних перукарів України віддають перевагу продукції Moser, яка відрізняється чудовою якістю і витривалістю. Будучи безумовним лідером у виробництві машинок, Мозер створює не менш приголомшливі плойки, які добре себе зарекомендували на ринку України. Помірна вартість робить продукцію привабливою для побутового використання, адже кожен покупець хоче отримати максимум можливостей і якості за мінімальну вартість. Якщо Ваша мета така ж, то можете сміливо купити плойку Moser, яка допоможе Вам створити неперевершений образ і приголомшливі локони.

Модельний ряд плойок Moser

Як і в разі випрямлячів, модельний ряд плойок Мозер досить скромний. Нагадаємо, що виробник фокусується на виробництві машинок - це його стихія, а виробництво решти електроінструменту для укладання волосся Мозер не так об'ємне, а нові моделі, як правило, з'являються досить рідко. З одного боку це на краще, оскільки кожна модель зберігається на ринку досить довго і за цей час багато професіоналів встигають випробувати її і зробити свої висновки.

На даний момент зі свіжих моделей на ринку присутні кілька серій плойок - це TitanCurl і CeraCurl. Давайте розбиратися чим відрізняється кожна серія, крім як логічного висновку, який можна зробити виходячи з назви.

Серія CeraCurl випускається вже дуже давно. Всі моделі плойок цієї серії мають кераміко-турмалінове покриття, яке забезпечує хороші результати і відрізняється дбайливим ставлення до волосся за рахунок наявності турмаліну в складі покриття. Комбіноване покриття цієї серії гарне і досить витривале, але в довговічності поступається більш сучасним, наприклад, таким як титан. Моделі можуть нагріватися до 210 C, що робить їх універсальними в застосуванні, оскільки є терморегулятор.

Серія TitanCurl - це найновіша серія професійних плойок Moser. Як зрозуміло з назви, відмінною рисою цих моделей є титанове покриття робочої поверхні, що робить моделі дуже привабливими насамперед для професійного використання. Титанове покриття відмінно витримує високі температури і відрізняється хорошою витривалістю. Чудове ковзання забезпечить дбайливе ставлення до волосся. У серії так само застосовується сучасне електронне регулювання температури нагріву, яка може досягати 210 C.

Надійність і якість

Саме такими критеріями керуються в компанії створюючи будь-який інструмент для догляду за волоссям. Багаторічний досвід у виробництві дозволяє гарантувати незмінно високу якість кожного виробу. Тестування і перевірка кожної моделі, яка сходить з конвеєра - це обов'язкова процедура у виробництві Мозер. На ринку України продукція даного виробника продається досить давно і про неї говорять гарні відгуки не тільки професіонали, але і побутові користувачі, незважаючи на те, що продукція створена для професійної роботи. Плойки Мозер - це найкраще поєднання ціни та якості, яке є сьогодні в продажу. Якщо Вам потрібні поради щодо вибору ідеальної плойки - Ви можете почитати наші рекомендації по вибору в блозі. Бажаємо Вам приємних і легких покупок, які Вас не розчарують своєю якістю і надійністю!Плойка 32 мм Moser TitanCurl 4445-0050

Плойка 32 мм Moser TitanCurl 4445-0050

Плойка Moser 4445-0050 TitanCurl дуже популярна модель гарної якості з відмінною функціональністю. М...
1 410 грн
Плойка 25 мм Moser TitanCurl 4444-0050

Плойка 25 мм Moser TitanCurl 4444-0050

Плойка Moser 4444-0050 TitanCurl дуже популярна модель гарної якості з відмінною функціональністю. М...
1 410 грн
Плойка 19 мм Moser TitanCurl 4443-0050

Плойка 19 мм Moser TitanCurl 4443-0050

Плойка Moser 4443-0050 TitanCurl дуже популярна модель гарної якості з відмінною функціональністю. М...
1 410 грн
Плойка Moser CurlPro2 Conical 4437-0050

Плойка Moser CurlPro2 Conical 4437-0050

Конусна плойка Moser CurlPro2 Conical 4437-0050 прекрасна модель непоганої якості, яка відповідає вс...
1 282 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)