Плойка BaByliss PRO як еталон якості

Компанія BaByliss PRO є незаперечним лідером професійного ринку електроінструментів для укладання волосся. Найвища якість виконання і зборки, сучасні матеріали і продвинуті технології - все це щорічно впроваджується в розробку нових моделей і у нас, як у покупця, є чудова можливість купити плойку BaByliss PRO - технологічну, надійну і витривалу. Як відомо, компанія постійно привертає професійних стилістів з усього світу для розробки кожного інструменту. Накопичення свого великого досвіду і глибоке розуміння потреб професіоналів дозволяє компанії розробляти та виготовляти приголомшливі моделі плойок для завивки волосся, кожен раз краще, ніж попередній. Дуже багато уваги приділяється ергономіці, щоб прилад був максимально зручним і легким в роботі, а результат був ідеальним. Багато перукарів і стилістів України використовують продукцію BaByliss PRO для роботи в своєму салоні. Інструмент довів свою високу якість і став цікавий для покупки звичайними покупцями з метою використання вдома.

Модельний ряд плойок BaByliss PRO

Модельний ряд нараховує велику кількість різних моделей, які зможуть повністю озброїти майстра і забезпечити йому можливість створювати всілякі образи і унікальні зачіски. Якщо Ви не впевнені у виборі тієї чи іншої моделі, прочитайте наші матеріали з порадами щодо вибору ідеальної плойки для завивки волосся. На сьогоднішній день в нашому каталозі Ви зможете знайти повний асортимент плойок Бебеліс - круглі, конусні, потрійні, а також автоматичні.

Круглі плойки BaByliss PRO становлять найбільшу масу в модельному ряді. Такий вид плойки завжди затребуваний, дозволяє використовувати інструмент не тільки для роботи, але і для домашнього використання. Моделі серії BAB217 ... і BAB227 - це найстарші моделі з титан-турмаліновим покриттям робочого стовбура. Моделі відрізняються гарною якістю і доступною ціною. Титан-турмалінове покриття забезпечує дбайливе ставлення до волосся і чудові результати завивки. Нюанс в тому, що довжина робочого стовбура у більшості моделей цієї серії дуже коротка за сучасними мірками, що не дозволить використовувати таку модель з дуже довгим волоссям.

Виправити ситуацію з дуже довгим волоссям допоможуть моделі серії Marcel і Titanium Diamond. Моделі починаються на BAB224 .. і BAB247 відповідно. Перевагою цієї серії є подовжена на 60% довжина робочого стовбура, що дозволить Вам з легкістю здійснювати завивку на плойку волосся абсолютно будь-якої довжини. Нове титанове покриття з домішкою алмазної пудри забезпечує більш ефективну завивку волосся з тривалим утриманням завивки волоссям. Так само покриття дозволяє розігрівати інструмент до більшої температури і при цьому залишається витривалим і стійким до стирання і механічних впливів.

BaByliss PRO 4ARTISTS

Особливий інтерес для стилістів і перукарів представляє серія плойок 4ARTISTS, в яку входить модельний ряд DigiCurl з технологією Keratin Lustre. Це дуже технологічні і функціональні моделі, які не підійдуть для експлуатації в домашніх умовах і завивці волосся самій собі - дані моделі виготовлені без зажимів для волосся, тому для домашнього використання ми їх не рекомендуємо. Технологія Keratin Lustre дозволяє частково відновлювати кератин волосся, який виснажується при використанні високотемпературних приладів, таких як плойки або випрямлячі BaByliss PRO. Спеціальне керамічне покриття з кератином дуже гладке з хорошим ковзанням по волоссю. Ще однією перевагою цих моделей є збільшена довжина робочого стовбура - близько 19 см. Це плойки з найдовшим робочим стволом, які є зараз на ринку, що дозволить майстру з великим комфортом і високою швидкістю працювати з дуже довгим волоссям.

Автоматична завивка з MiraCurl

Автоматична плойка BaByliss PRO Miracurl була вперше створена компанією Бебеліс і наробила дуже багато шуму як на професійному ринку, так і на побутовому. Перевагою такої машинки є виняткова простота завивки і висока швидкість формування локона. Пасмо волосся автоматично затягується в камеру з нагрівачем і накручується на нього. Все що Вам потрібно - це виставити температуру, час таймера і поділити волосся на пасма. Дуже класна машинка з купою достоїнств. Недоліками такої моделі є ціна і неможливість накручувати довге волосся. Фізичні розміри камери нагріву обмежені і якщо волосся довге, то пасмо просто не поміститься в камері, а якщо і поміститься, то прогрівання верхнього шару буде поганим. Саме тому ми рекомендуємо таку плойку для використання із середнім по довжині волоссям, максимум до лопаток. Чим довше волосся, тим тонше пасмо потрібно затягувати в камеру, що робить завивку більш довгою і не такою крутою. Наш магазин бажає Вам чудових вдалих покупок, які будуть тільки радувати Вас своєю якістю і надійністю!

# швидкі фільтри

Конусні плойки BaByliss PRO  Круглі плойки BaByliss PRO  Потрійні плойки BaByliss PRO  BaByliss PRO MiracurlПлойка 32 мм BaByliss PRO BAB2914E DigiCurl

Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2914E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2914E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 958 грн
Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2913E DigiCurl

Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2913E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2913E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 930 грн
Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl

Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 824 грн
Плойка 16 мм BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl

Плойка 16 мм BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2911E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 775 грн
Плойка 10 мм BaByliss PRO BAB2910E DigiCurl

Плойка 10 мм BaByliss PRO BAB2910E DigiCurl

Плойка BaByliss PRO BAB2910E DigiCurl - це той інструмент, який зможе підвищити швидкість і якість з...
2 708 грн
Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2470TDE Titanium Diamond

Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2470TDE Titanium Diamond

Плойка BaByliss PRO BAB2470TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced ...
2 128 грн
Машинка BaByliss PRO Miracurl MKII BAB2666E

Машинка BaByliss PRO Miracurl MKII BAB2666E

Машинка BaByliss PRO Miracurl MKII BAB2666E - чергова покращена розробка інженерів BaByliss PRO, яка...
5 926 грн
Машинка BaByliss PRO Miracurl Gold Rose BAB2665RGE

Машинка BaByliss PRO Miracurl Gold Rose BAB2665RGE

Машинка BaByliss PRO Miracurl BAB2665RGE досить популярна автоматична плойка для створення...
5 298 грн
Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2474TDE Titanium Diamond

Плойка 32 мм BaByliss PRO BAB2474TDE Titanium Diamond

Плойка BaByliss PRO BAB2474TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced Curl в які...
2 461 грн
Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2473TDE Titanium Diamond

Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2473TDE Titanium Diamond

Плойка BaByliss PRO BAB2473TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced ...
2 327 грн
Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2472TDE Titanium Diamond

Плойка 19 мм BaByliss PRO BAB2472TDE Titanium Diamond

Плойка BaByliss PRO BAB2472TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced ...
2 189 грн
Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2243TDE Marcel

Плойка 25 мм BaByliss PRO BAB2243TDE Marcel

Плойка BaByliss PRO BAB2243TDE так само відома як плойка Марсель - це унікальна в своєму роді модель...
2 245 грн
Показано з 1 по 12 із 31 (всього 3 сторінок)