Професійна машинка для стрижки запорука успіху будь-якого стиліста
Машинка для стрижки волосся це той інструмент, який робить чоловіків красивими і стильними. Дуже рідко машинка застосовується для жіночої стрижки. Таким чином, стаття буде корисна, перш за все, чоловікам, а так же початківцям перукарям і тим людям, які хочуть купити машинку для волосся в якості подарунка. Маючи великий досвід реалізації такої продукції ми хочемо звернути Вашу увагу на деякі тонкощі, пов'язані з купівлею такої техніки, щоб уберегти Вас від можливого неправильного вибору. Для нас дуже важливо, щоб Ви замовляли те, що Вам дійсно потрібно і отримували від цього максимальний результат.
Типи машинок
Професійні машинки для стрижки діляться безпосередньо на машинки (CLIPPERS) і тримери (TRIMMERS). З цього ми і почнемо наш матеріал, оскільки у машинок одна задача, а у тримерів інша. Якщо Ви не хочете читати весь матеріал, то можете натиснути на посилання, якщо Вам потрібні кращі моделі професійних машинок. Також в нашому каталозі представлені й професійні шейвери.
Машинка для стрижки, як уже можна здогадатися, служать безпосередньо для основної стрижки волосся. Ножовий блок машинок, як правило, в ширину 45 - 46 мм, а в разі універсальних моделей 40 мм. Ножі таких машинок мають великі зуби для легкого зістригання волосся будь-якої складності.
Тримери в свою чергу служать для більш точних і чистих робіт, в основному це окантовка, а так само зістригання волосся в складних зонах, наприклад, для підстригання бакенбардів. Так само тримери можуть використовуватися в якості машинок для бороди. Як правило, ширина ножа тримера близька 30 мм, а самі зуби дрібніші і зістригають волосся значно ближче до шкіри.
В ідеальному варіанті у професійного перукаря повинні бути і машинка і тример, але можна цілком обійтися машинкою з можливістю установки на неї окантовочного ножа. Але це в разі, якщо Ви працюєте на потоці, вірно? Якщо ж Ви продвинутий Барбер, то Вам не вистачить однієї машинки. Як правило, в салонах Barbershop один майстер має в своєму арсеналі 3-4 різних моделей, призначених для тих чи інших завдань.
Машинки за типом живлення
За типом живлення машинки діляться на мережеві і бездротові. Мережеві машинки маючи довгий шнур, який включається в розетку і майстер бігає навколо свого відвідувача перетягуючи провід з одного боку в інший. Такі машинки відносно недорогі, їх конструкція проста і надійна. Недоліком таких моделей є провід, який постійно заважає, а так само неможливість завершити стрижку якщо електрика з яких-небудь причин пропаде.
Бездротові машинки мають масу переваг перед мережевими, проте з такими машинками не все так просто. Бездротові машинки працюють від вбудованого акумулятора і далеко не всі моделі мають комбіноване живлення і можуть так само працювати від мережі через адаптер живлення. З такою машинкою Вам ніколи не заважає провід, оскільки його просто немає, а по-друге не страшні перепади і відключення електрики.
Джерелом живлення бездротових моделей є акумулятор, який може бути різного типу: NiMh, Li-Ion або Li-Pol. Кожен акумулятор має свої переваги і недоліки, проте, нам потрібно виходити з цілей покупки машинки. NiMh - це найпростіший тип акумуляторів, у якого є істотний недолік - ефект пам'яті. Справа в тому, що таку батарею потрібно в обов'язковому порядку розряджати практично до мінімуму і повністю заряджати. Звідси мінус в тому, що час зарядки таких акумуляторів становить, як правило, 6-8 годин, а машинка може пропрацювати в середньому 90 хвилин. Таким чином, після 2-3 стрижок Ви не зможете працювати і буде потрібно заряджати машинку. Саме тому ми не рекомендуємо моделі з такою батареєю для використання на потоці.
Машинки з Li-Ion і Li-Pol - це більш сучасні акумулятори, які не мають пам'яті і їх можна заряджати в будь-який момент. Але істотним мінусом є ціна - вона досить висока. Таким чином, стає зрозумілим, що якщо Ви хочете бездротову машинку на потік, то Вам потрібна модель з сучасним акумулятором. Якщо ж Ви доглядаєте машинку для домашнього використання, підійде модель з будь-яким типом акумулятора.
Машинки по типу мотора
Мотор в машинці грає дуже важливу роль - змушує ножовий блок стригти волосся шляхом передачі коливальної або обертальної дії на верхній ніж, змушуючи його рухатися з боку в бік. В сучасних професійних машинках застосовуються вібраційні, роторні та півотні мотори.
Машинки з вібраційним мотором - це найпростіший мотор, який застосовується в мережевих машинках. По суті це електромагніт, який працює від змінної напруги мережі. У таких машинок швидкість руху ножа дорівнює частоті напруги мережі, яка в Україні становить 50 - 60 Гц. Таким чином, шляхом нескладних обчислень, ми отримаємо швидкість рухів ножа 3000 - 3600 рухів ножа в хвилину. В цілому, цього достатньо щоб машинка зістригала волосся досить якісно. Машинки з таким мотором досить важкі за сучасними мірками.
Машинки з півотним мотором - він же Pivot Motor за своєю суттю той же вібраційний мотор, але з тюнінгом. Змінена конструкція дозволяє отримувати з такого мотора більше потужності, що зрозуміло вплине в кращу сторону на якості стрижки. Сам мотор за своїми розмірами менший і легший, що робить легшою і машинку.
Машинки з роторним мотором застосовуються в основному в бездротових машинках. Це мотори постійного струму, конструкція яких складається з корпусу (статора) і сердечника (ротора), який крутиться в корпусі. Такі мотори передають обертальний рух на спеціальний ексцентрик, який змушує ніж рухатися з боку в бік. Такі мотори бувають абсолютно різні, оскільки швидкість руху ножа буде залежати від швидкості обертання мотора. Машинки з таким мотором легкі і маневрені.
Яка машинка потрібна мені?
Тут все залежить від цілей, які Ви перед собою ставите. Якщо Ви доглядаєте машинку для самостійної стрижки голови, Ви можете обійтися звичайною мережевою моделлю або недорогою бездротовою з NiMh акумулятором. Якщо ж машинка потрібна професійному перукарю і Ви хочете зробити йому подарунок, то Вам потрібно дізнатися якою користується він - з проводом або без нього. У будь-якому випадку йому потрібна модель тільки з швидкознімним ножовим блоком, оскільки працюючи на потоці майстер змушений часто чистити ніж, а можливо встановлювати і додатковий, наприклад, для окантовки або більш функціональний. Для стрижки бороди Вам знадобитися тример. Машинка, швидше за все не підійде, крім тих моделей, у яких ніж шириною 40 мм. Якщо ніж буде ширше, то стригти бороду буде незручно - наше обличчя має складну форму і Ви не зможете без складнощів красиво підстригти бороду і щоки. Тример, маючи ніж в ширину 30 мм, дозволить Вам виконати якісну стрижку бороди і вусів використовуючи різні насадки. Так само можлива стрижка і без насадки - в такому випадку ми отримуємо триденну щетину. Більш докладно про вибір машинки прочитайте, будь ласка, в нашій спеціальній статті. Ми бажаємо Вам вдалих покупок, які будуть тільки радувати Вас!
# швидкі фільтри
Машинки BaByliss PRO Машинки Moser Шейверы Тримери Тримери для носа та вух Машинки з Li-Ion акумулятором Кращі машинки для стрижки Вібраційні машинки Машинки с pivot мотором Машинки з роторним мотором Мережеві машинки Бездротові машинки