1 660 грн 1 279 грн

Плойка BaByliss PRO BAB2470TDE досить популярна і функціональна модель з лінійки Advanced Curl в якій застосовується технологія Titanium Diamond Technology. Серія плойок відрізняється подовженим стволом, завдяки якому Ви зможете значно швидше працювати з довгим волоссям, а так само розширеним функціоналом. Плойка ідеальна для створення африканських кудрів, оскільки її діаметр становить 10 мм.

Модель BAB2470TDE оснащена робочим стволом, який на 60% довше стандартних моделей - його довжина 145 мм. Робоча поверхня має покриття Titanium Diamond - це досить нова розробка BaByliss PRO. Як заявляє виробник, в складі титанового покриття застосовується алмазна пудра, застосування якої сприяє більшій витривалості покриття і кращому ковзанню волосся. Варто відзначити, що зажим для волосся практично на всю довжину робочої поверхні, що не може не радувати.

Плойка Бебіліс BAB2470TDE оснащена механічним терморегулятором, який має 30 налаштувань температури від 135 до 220 C. Максимальна гнучкість дозволить Вам з високою точністю підібрати необхідний режим нагріву для будь-якого волосся, яке б завдання перед Вами не стояло б. Температура вибирається спеціальним роликом, який розташований збоку ручки.

Просте виконання забезпечить легку і комфортну експлуатацію. У моделі є все необхідне для комфортної роботи - термоізольований наконечник, вбудована підставка, шнур живлення з поворотом. Так само варто відзначити, що модель оснащена системою автоматичного відключення через 72 хвилини, яка підвищує безпеку, якщо Ви раптом забудете вимкнути інструмент. В цілому модель дуже вдала і на наш погляд досить функціональна. Інтернет-магазин ploika.com.ua рекомендує плойку для роботи і для домашнього використання, оскільки модель має зажим, завдяки якому крутити довге волосся самій собі буде зручно.

Деякі особливості моделі BaByliss PRO BAB2470TDE Advanced Curl:

 • Нове покриття з технологією Titanium Diamond
 • Діаметр 10 мм
 • Робочий стовбур подовжений на 60%
 • Корисна довжина робочої поверхні 145 мм
 • Терморегулятор на 30 режимів від 135 до 220 C
 • Автоматичне відключення через 72 хвилини
 • Мережевий шнур 2.7 метра з обертанням
 • Світловий індикатор

В комплекті:

 • Плойка
 • Документація
 • Термоперчатки
 • Термокилимок
Рейтинг нашого магазину
Загальна оцінка виробу
Функціональність
Довге волосся
Загальні характеристики
Потужність 48 W
Тип плойки кругла
Діаметр 10 мм
Довжина робочої поверхні 145 мм
Покриття титан
Терморегулятор механічний
Макс. температура нагріву 220 C
Діапазон температури нагріву 135-220 C
Кіл-сть температурних режимів 30
Автовимкнення так
Довжина кабеля 2.7 м
Колір чорний
Виробництво
Гарантія 12 місяців
Милена / 15.08.2020
Здравствуйте
Скажите, а конец плойки сильно нагревается? Я смогу держать руками плойку при накрутке в самом низу?
Ploika.com.ua
Добрый день! Наконечник у модели очень длинный и поэтому он практически не греется. При длительном использовании он будет теплым и вполне комфортным для работы.

Супутні товари

Теги: африканські кудрі, афрокудрі