Випрямляч з титановими пластинами BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition

Випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition являє собою технологічну професійну модель з приголомшливими характеристиками і великими можливостями. Модель включає в себе все необхідне як для домашнього використання, так і для роботи. Titanium Special Edition - це лімітована серія інструментів, тому той, хто встиг - той купив. Швидше за все, виробник не буде випускати дану лінію довгий час, однак все можливо.

Для тих, хто знайомий з продукцією BaByliss PRO добре відомо, що компанія використовує для своїх випрямлячів спеціальне покриття пластин - EP 5.0 Technology. Однак, в даній моделі використовуються пластини з чистого титану. Не варто плутати з титановим покриттям! Титанові пластини на 3 голови карще будь-яких пластин з покриттям. Застосування справжнього титану забезпечить хорошу теплопередачу температури від керамічного нагрівального елементу прямо до волосся, забезпечуючи більш кращі результати при низьких температурах. Титан дуже витривалий і стійкий до різних хімічних речовин, володіє чудовим ковзанням по волоссю. Розмір пластин даної моделі становить 28 x 110 мм.

Варто відзначити, що модель BAB3091RDTE оснащена системою іонізації волосся, яка забезпечить захист і більш кращі результати при випрямленні. Іонізація добре знімає статику з волосся, роблячи його слухняним і м'яким. Не забуваємо, що завдяки негативним іонам кутикула волосся краще закривається, зберігаючи вологу і здоров'я волосся при випрямленні.

Утюжок BaByliss PRO BAB3091RDTE оснащений електронним терморегулятором на 5 режимів 150 - 170 - 190 - 210 - 230 С. Таким чином, модель ідеально підходить для роботи з будь-яким типом волосся, від тендітного до дуже жорсткого і неслухняного. Ви сміливо можете використовувати даний випрямляч для надання технічних процедур, таких як кератинове випрямлення або випрямлення з ботоксом.

Дизайн моделі однозначно Вам знайомий, оскільки він ідентичний випрямлячу 2091. Однак, завдяки застосуванню чистого титану модель дуже цікава для експлуатації в салоні краси, де потрібна максимальна витривалість при будь-яких завданнях. У домашніх умовах дана модель буде практично вічною, оскільки занапастити такі пластини дуже дуже складно. Інтернет-магазин ploika.com.ua однозначно рекомендує дану модель, як випрямляч, який впорається абсолютно з будь-якими завданнями. Він витривалий, функціональний і потужний - все що потрібно професійному перукарю. На даний момент у нас поки немає інформації як довго буде випускатися серія, тому, якщо Вас зацікавила дана модель, рекомендуємо придбати її відразу, як з'явиться в продажу.

Деякі особливості моделі BaByliss PRO BAB3091RDTE Titanium Special Edition:

  • Титанові пластини розміром 28 x 110 мм
  • Технологія іонізації волосся
  • Advanced Heat Management System ™ - миттєвий нагрів пластин
  • Електронний терморегулятор на 5 режимів нагріву 150 - 170 - 190 - 210 - 230 С
  • LED індикатор обраної температури
  • Професійний шнур живлення з обертанням довжиною 2.7 метра

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
  • Теплозахисний ковпачок на пластини
Рейтинг нашого магазину
Загальна оцінка виробу
Функціональність
Довге волосся
Загальні характеристики
Потужність70 W
Ширина нагрівальних пластин28 мм
Довжина нагрівальних пластин110 мм
Рухомі пластининемає
Покриттятитан
Випрямляння вологого волоссянеможна
Іонізаціятак
Терморегуляторелектронний
Макс. температура нагріву230 C
Діапазон температури нагріву150-230 C
Кіл-сть температурних режимів5
Автовимкненнянемає
Замок для пластинні
Довжина кабеля2.7 м
Колірчервоний
Виробництво
Гарантія12 місяців
Алена / 12.10.2020
подскажите греется ли корпус утюжка? насколько сильно?
Ploika.com.ua
Здравствуйте! Данная модель имеет достаточно солидную толщину корпуса, что делает его практически холодным. Если в моделях серии Sleep нагрев корпуса имеет место быть, поскольку толщина буквально 6 мм, то в данной модели корпус будет просто теплым после длительного использования.

Супутні товари

Теги: випрямляч бебіліс з іонізацією