Як вибрати плойку для волосся

Ідеальна плойка для волосся - яка вона?

Плойка для завивки волосся цей той інструмент, за допомогою якого створюються неповторна завивка з красивими локонами і унікальні образи. У кожного професійного стиліста, як правило, 2-3 різні моделі, які дозволяють йому створювати все що завгодно. Але до стиліста постійно не походиш, тому жінки вважають за краще створювати завивку своїми силами - підкрутити злегка волосся, внести розмаїття, причому робити це коли-завгодно. Велика кількість виробників і моделей змушують замислюватися про те, яку плойку краще купити для себе. Дана стаття носить виключно рекомендаційних характер і не прагне потрапити в Вікіпедію. Можливо, Вам будуть корисні наші поради щодо вибору плойки, можливо, дізнаєтеся щось нове. Оскільки наш інтернет-магазин займається реалізацією тільки найкращих професійних плойок від світових брендів, то і поради ми будемо давати виключно в рамках даної продукції професійного призначення. Порядок вибору ідеальної плойки буде наступним:

  1. Типи плойок для завивки
  2. Діаметр плойки
  3. Покриття робочої поверхні
  4. Функції та можливості

Типи плойок для завивки волосся

Плойки для завивки волосся, мабуть, практично єдиний вид інструменту з великою кількістю типів і можливостей для кожної з них. Розглядати ми буде абсолютно всі типи, які представлені в нашому інтернет-магазині. Бажаємо Вам вдалих покупок, які будуть Вас тільки радувати.

Круглі плойки - дуже популярний тип плойок, який активно використовується в будь-якому салоні краси, а також такі моделі можна використовувати вдома при самостійній накрутці. Круглі плойки розрізняються по діаметру і довжині робочого стовбура. На сьогоднішній день, в асортименті є моделі, діаметр яких починається з 10 мм і закінчується 38 мм. Як правило, круглі плойки мають довгий зажим для волосся, щоб легше було накручувати волосся, особливо самій собі. Винятком є нові моделі плойок BaByliss PRO серії DigiCurl, в якій немає зажиму, і яка розрахована на професійну роботу.

Конусні плойки представляють собою інструмент для креативних завивок різного діаметру. Робочий стовбур у вигляді конуса дозволяє майстру самому вибирати якого діаметру створювати локон, а можливо на одному пасмі буде використовуватися кілька різних діаметрів. Загалом з цим інструментом можливі найрізноманітніші завивки. Мінусом цієї моделі є відсутність зажиму для волосся і як наслідок - неможливість використання для завивки самій собі. Ми не рекомендуємо таку модель купувати додому - Ви не зможете самостійно зробити красиву завивку на конусну плойку.

Потрійні плойки дозволяють створювати хвилеподібні локони. Конструкція таких плойок складається з трьох трубок, між яких прогрівається пасмо волосся. Таким чином, за один захід ми отримуємо 3 красиві хвилі. Такі плойки бувають різного діаметру і дозволяють створювати великі і дрібні хвилі.

Автоматичні плойки або машинка Miracurl - це, мабуть, найкраща пропозиція автоматичної завивки волосся на ринку, якій немає гідного аналога. Машинки BaByliss PRO Miracurl - можна використовувати як в роботі, так і вдома. І хоча машинка наробила багато шуму в свій час, майстри та стилісти все ж вважають за краще використовувати класичну круглу плойку замість машинки, в тому числі із-за ціни теж. Справа в тому, що машинкою можна ефективно працювати тільки на волоссі середньої довжини, максимум до лопаток. Якщо волосся довше, то машинка не зможе його накрутити на барабан нагрівальної камери, тому доведеться ділити волосся на більш тонкі пасма, а це вже зовсім інший образ. Таким чином, машинка Miracurl значно частіше використовується вдома, оскільки повна автоматизація дозволяє без складнощів за короткий час створити чудові локони в домашніх умовах.

Діаметр плойки

По діаметру особливих питань ні в кого не повинно виникати, оскільки тут багато знань не потрібно, щоб підібрати собі гарну модель. Від діаметра залежить розмір завитка і локонів - чим більший діаметр, тим більші локони будуть виходити.

Є певна тонкість, на яку варто звернути свою увагу - це корисна довжина робочої поверхні. Оскільки одну і ту ж довжину волосся можна накрутити на різний діаметр, то необхідно не забувати про довжину поверхні для накрутки, оскільки її банально може не вистачити. Наприклад, старші моделі плойок, які до сих пір користуються популярністю і є в продажу, в загальній масі мають всього 90 - 100 мм корисної довжини робочого стовбура. Якщо на таку модель ми крутимо довге волосся, наприклад по лопатки, то для діаметра 38 і 32 мм такої довжини вистачає, але якщо ми захочемо більш дрібні локони, наприклад діаметром 19 - 25 мм, то довжини поверхні такої моделі може не вистачити. Як результат ми отримаємо неякісну завивку, оскільки доведеться накручувати волосся другим шаром, через що воно гірше прогріється і завивка триматиметься недовго.

Цілком логічно, що для короткого волосся краще застосовувати більш дрібний діаметр, а для довгого волосся більший. Золотою серединою є діаметр 25 мм - це універсальний розмір, який підходить до більшості волосся. Можна гратися температурою і витримкою і отримувати як щільні кучерики, так і м'які локони.

Так само хочеться написати декілька слів про великий діаметр плойки 32 і 38 мм і особливості такого розміру. Якщо ми крутимо умовно коротке волосся на таку модель, то в принципі завивка буде досить якісною. Якщо волосся довге, то великий локон довго триматися не буде, оскільки під вагою волосся і великого діаметру завивка буде розтягуватися. Враховуйте це і якщо все ж потрібна крупна завивка на довгий час, то локони потрібно обробляти стайлінгом. В іншому випадку локони діаметром 32 мм будуть розтягуватися вже через кілька годин, а 38 мм ще швидше. Звичайно можна збільшити температуру і гарненько прогріти волосся, тільки чи варто це того?

Покриття робочої поверхні

Матеріал покриття, який застосовується в будь-якому інструменті, який застосовується на волоссі, дуже важливий, оскільки від нього залежить термін експлуатації, якість завивки, а так само можливість використання різної хімії та стайлінгу для волосся.

Титан-турмалінове покриття плойок дуже популярне - таке покриття відрізняється дуже дбайливим ставленням до волосся за рахунок наявності турмаліну в складі покриття. Як Ви пам'ятаєте, турмалін при нагріванні виділяє негативні іони, які змушують кутикулу волосся закиватись. Пасивна іонізація хоч навіть на маленький відсоток але допоможе вберегти волосся від втрати вологи.

Титанове покриття дуже популярне для плойок, оскільки дозволяє інструменту бути дуже витривалим і стійким до зносу. Титан добре переносить високі температури, а так само використання різного стайлінгу і хімії для волосся. Виробники заявляють, що титанове покриття забезпечує більш стійкий результат завивки.

У хорошого професійного виробника, такого як BaByliss PRO або Moser використовуються тільки кращі технології, які дозволяють стилісту ефективно працювати і отримувати неперевершені результати.

Функції та можливості

Звичайно ж, з важливих функцій при виборі плойки є її максимальна температура нагріву і наявність гнучкого терморегулятора для професійних стилістів, і хоча-б простенького на 5-6 режимів для звичайних покупців. Безумовно, коли модель підтримує дуже гнучке налаштування температурних режимів, то це тільки на краще, оскільки Ви можете більш точно підібрати температуру нагрівання під конкретні завдання і тип волосся. Плойка тут взагалі досить унікальний інструмент, оскільки на результат і якість завивки впливає як температура, так і тривалість витримки волосся на плойки. Можна гратися як завгодно і отримувати кожного разу щось нове.

Плойки з іонізацією - це велика рідкість, оскільки конструктивно зробити таку модель дуже складно. Наприклад, у BaByliss PRO є кілька моделей потрійних плойок з іонізатором, а всі інші - круглі і конусні без іонізації. Для такого інструменту більш ефективною буде пасивна іонізація, яка виходить за рахунок покриття поверхні і застосування турмаліну. Волосся на плойку накручується, на відміну від випрямляча, де потрібно його рухати по волоссю, а при накрутці волосся отримує значно менші мікропошкодження.

Автоматичне відключення - дуже корисна штука, яка вбереже Вас від багатьох чинників, особливо від можливих пожеж в наслідок того, що Ви забудете вимкнути інструмент. Функція корисна в будь-якому випадку, особливо для розсіяних людей і молодих матусь, коли в кожну секунду потрібно терміново бігти до малюка.

Завершуючи цю статтю, ми сподіваємося що вона була для Вас корисною і хоч в чомусь допомогла розібратися в нелегкому виборі своєї ідеальної плойки.

17.03.2019

Коментарі 0