Випрямляч BaByliss PRO BAB2660EPE

Утюжок для волосся BaByliss PRO BAB2660EPE безсумнівно стане Вам корисним в роботі з коротким волоссям або для випрямлення волосся чубчика. Модель дуже маневрена і ефективна, дозволить так само працювати з бородою.

Випрямляч BaByliss PRO BAB2660EPE оснащений тонкими рухливими пластинами розміром 15 x 90 мм з фірмовим покриттям EP 5.0 Technology. Це краще покриття, яке є на ринку професійного інструменту в даний момент. Дане покриття пластин володіє приголомшливою міцністю и ковзанням по волоссю. Детальніше про покриття EP 5.0 Technology Ви можете прочитати в наших статтях. Вузькі пластини дуже маневрені і дозволяють підібратися ближче до коріння волосся, щоб зробити укладку бездоганною.

Всього в моделі є 5 режимів нагріву - 140- 160 - 190 210 - 230 °C. Така температурна гнучкість дозволить Вам працювати абсолютно з будь-яким типом волосся. За допомогою механічного терморегулятора оберіть потрібний режим нагріву, який відповідає Вашому волоссю. Нагадаємо, що виробник рекомендує починати мінімальної температури і поступово її збільшувати в міру необхідності, поки Ви не отримаєте потрібний результат. Система Advanced Heat Management ™ миттєво нагріває пластини і точно підтримує температуру нагрівання протягом всієї роботи з випрямлячем.

Дизайн моделі BAB2660EPE традиційно виконаний з дотриманням загального стилю виконання випрямлячів BaByliss PRO. Корпус сріблястого кольору, максимально зручний в роботі, а всі елементи управління знаходяться на своєму місці - все продумано і нічого не заважає. У моделі так само є замок для фіксації пластин. Інтернет-магазин Ploika.com.ua рекомендує даний випрямляч для роботи з чубчиком, короткими волоссям, а так само для випрямлення і укладання бороди в Barbershop.

Деякі особливості моделі BaByliss PRO BAB2660EPE:

  • Потужність 29 W
  • Функціональний і маневрений
  • Пластини 15 x 90 мм з покриттям EP 5.0 Technology
  • Advanced Heat Management ™
  • Замок для пластин
  • 5 режимів нагріву: 140 160 - 190 210 - 230 °C
  • Мережевий шнур 2.7 метра з обертанням
  • Рухома тільки верхня пластина

В комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
Рейтинг нашого магазину
Загальна оцінка виробу
Функціональність
Довге волосся
Загальні характеристики
Потужність29 W
Ширина нагрівальних пластин15 мм
Довжина нагрівальних пластин110 мм
Рухомі пластинитак
Покриттяep 5.0 technology
Випрямляння вологого волоссянеможна
Іонізаціянемає
Терморегулятормеханічний
Макс. температура нагріву230 C
Діапазон температури нагріву140-230 C
Кіл-сть температурних режимів5
Автовимкненнянемає
Замок для пластинтак
Довжина кабеля2.7 м
Колірсріблястий
Габарити
Розміридовжина 28 см
Виробництво
Гарантія12 місяців

Ще не було питань.

EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
Сучасні професійні випрямлячі для волосся оснащуються спеціальними нагрівальними пластинами, які складаються з композитного матеріалу, який має високу теплопровідність і рівномірний розподіл тепла. На таку пластину наноситься спеціальне покриття, яке..

Супутні товари