EDM Technology 5.0 від BaByliss PRO

У кращих професійних фенах для волосся використовуються тільки мотори, які працюють на змінному струмі - їх вказують, як AC мотор. Такі мотори мають гарну витривалість і здатні пропрацювати не менше 2500 годин. Так само ці мотори мають гарну потужність і продуктивність, що дозволяє професійним фенам володіти потужним повітряним потоком, який спеціально прораховується для конкретної теплової потужності фену. Саме ці характеристики і є головною відмінністю побутового фена від професійного.

Якщо Ви є великим шанувальником продукції компанії BaByliss PRO, то Ви напевно чули, що компанія часто привертає до своїх розробок своїх ексклюзивних моделей електроінструментів професійних стилістів з усього світу, а так само сторонні компанії, які спеціалізуються на певних пристроях. Компанія BaByliss PRO, як безперечний лідер якості та введення інноваційних технологій у виробництві професійного електроінструменту для догляду за волоссям, оснащує свої фени спеціалізованими моторами розробки Ferrari - це безщіткові мотори з цифровим управлінням EDM Technology 5.0. Цифрове управління дозволяє плавно запускати мотор і плавно його зупиняти, що безумовно відбивається з кращого боку на його довговічності.


Конструкція стандартного AC мотора в будь-якому професійному фені для волосся передбачає використання карбонових щіток, які є провідником електричного струму до якоря двигуна. Згодом ці щітки стираються і мотор спершу починає погано працювати, а потім і зовсім перестає крутитися. В цьому немає нічого поганого, оскільки ресурс такого мотора у хорошого виробника дуже гідний. Однак, компанія BaByliss PRO пропонує професіоналам ексклюзивні моделі фенів, в яких застосовується безщітковий мотор Ferrari з цифровим управлінням. Мотори цієї розробки не мають карбонових щіток, що дозволяє потроїти мінімальний ресурс роботи такого мотора, який становить не менше 5000 годин для фенів RAPIDO BAB7000IE, STELLATO BAB7500IE, SteelFX BAB8000IE і не менше 10 000 годин для фена ItaliaBrava, який, на жаль, вже знято з виробництва.

Головною задумкою ексклюзивних фенів є не тільки неймовірна витривалість і довговічність, але і ефективна продуктивність помножена на унікальність кожної моделі. Якщо Ви професійний стиліст, який любить використовувати в роботі унікальні інструменти, які в добавок мають виняткові витривалість і продуктивність, то ексклюзивні моделі фенів BaByliss PRO Вам явно будуть до душі. На сьогоднішній день тільки фени цієї компанії мають такі мотори з необмеженими можливостями.

BaByliss PRO EDM Technology

27.03.2020

Моделі з цифровими моторами

Коментарі 0