На даній сторінці наведені наші рекомендації щодо вибору тієї чи іншої техніки, яку ми продаємо. Можливо, наші поради будуть Вам корисні і допоможуть правильно зорієнтуватися у великому асортименті тієї чи іншої категорії професійних товарів.

Як вибрати плойку для волосся

Як вибрати плойку для волосся

17.03.2019

Ідеальна плойка для волосся - яка вона?Плойка для завивки волосся цей той інструмент, за допомогою якого створюються неповторна завивка з красивими локонами і унікальні образи. У кожного професійного стиліста, як правило, 2-3 різні моделі, ..

Як вибрати фен для волосся

Як вибрати фен для волосся

16.03.2019

Ідеальний фен для волосся - який він?Фен для волосся сьогодні це обов'язковий прилад для будь-якого салону краси або перукарні. Так само фен використовується кожною жінкою в побуті. Складно уявити дівчину, у якої немає такого помічника, як ..

Як вибрати випрямляч для волосся

Як вибрати випрямляч для волосся

16.03.2019

Ідеальний випрямляч для волосся - який він?Випрямляч для волосся - це обов'язковий інструмент в будь-якому салоні краси, без якого практично не обходиться жодне укладання волосся. Кожен майстер вибирає для своєї роботи ту модель, якою він з..

Як вибрати машинку для стрижки волосся

Як вибрати машинку для стрижки волосся

15.03.2019

Ідеальна машинка для стрижки - яка вона?Щоб вибрати свою ідеальну машинку для стрижки волосся, слід знати деякі особливості роботи з ними, а так же ряд технічних характеристик, які прямим і непрямим чином можуть впливати на якість експлуата..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)