Як вибрати випрямляч для волосся

Ідеальний випрямляч для волосся - який він?

Випрямляч для волосся - це обов'язковий інструмент в будь-якому салоні краси, без якого практично не обходиться жодне укладання волосся. Кожен майстер вибирає для своєї роботи ту модель, якою він звик працювати або схожу з нею. Як правило, це недорогі моделі випрямлячів, які володіють певним набором характеристик, необхідних йому для роботи. Майстри так само бувають різні, наприклад, класичний стиліст або ж майстер по ботоксу і кератиновому випрямленню волосся. У кожному разі утюжок може бути кардинально різним і різною вартістю.

Сьогодні професійні випрямлячі для волосся стали дуже популярними для особистого використання вдома. Широка функціональність і висока якість, яка властива професійним моделям, дуже приваблює жінок, які хочуть користуватися випрямлячем вдома. У зв'язку з великою кількістю різноманітних брендів і моделей, деколи складно щось вибрати, оскільки одна модель схожа на іншу і абсолютно незрозуміло що краще. Оскільки наш інтернет-магазин займається продажем тільки якісних професійних моделей кращих виробників, то і рекомендації ми будимо давати по професійним моделям. Даний матеріал носить виключно рекомендаційний характер і не претендує на місце в Вікіпедії. Порядок вибору ідеального випрямляча буде наступним:

  1. Тип пластин
  2. Розмір пластин
  3. Сучасні покриття пластин
  4. Функції та можливості

Тип пластин

Коли Ви купуєте випрямляч для особистого використання, то у Вас є чудова можливість підібрати модель для свого волосся. Майстру доводиться використовувати універсальні випрямлячі або ж кілька моделей. Пластини випрямляча - це важлива частина виробу, від якої залежить швидкість і якість випрямлення волосся. За типом пластини бувають нерухомі (жорсткі) і рухливі (плаваючі).

Нерухомі пластини хороші тим, що ними можна краще витягати волосся. Якщо у Вас примхливе волосся, яке при випрямленні потрібно добре тягнути, то така модель Вам краще підійде. Жорсткі пластини хороші і в професійному використанні, оскільки майстер самостійно може визначати силу тиску на пластини. Іншими словами, жорсткі пластини не мають недоліків, якщо у Вас добре набита рука.

Рухомі пластини, їх ще називають плаваючими, дозволяють ефективно випрямляти слабке і пошкоджене волосся. Плаваюча система забезпечує рівномірний тиск пластин на волосся незалежно від товщини пасма, яку ви протягуєте випрямлячем. Якщо ж волосся потрібно витягати, то плаваючими пластинами це зробити буває трохи складніше, але цілком можливо. Тут велику роль відіграє якість механізму, за рахунок якого пластина рухлива. Якщо пластини занадто легко рухаються - це теж погано, оскільки завивка волосся на такий випрямляч, а завивка це взагалі окрема тема, може виходити погано і працювати буде незручно. Нам знайомі випадки, коли при завивці волосся заламується на краю пластини і створюється сходинка. Ви притискуєте пластини, намагаєтеся прокрутити локон і в момент прокрутки тиснете сильніше або легше, і виходить залом волосся на краю пластини.

Робимо висновки - жорстка пластина завжди добре, особливо для набитої руки. Якщо волосся дуже тендітне, то краще звичайно підшукати модель з рухомими пластинами. Завивка на утюжок з плаваючими пластинами виходить важче, оскільки сенс завивки на утюжок передбачає прокручування випрямляча, а рухливі пластини можуть натягнути або послабити вигин волосся на краю пластини, чим ускладнить задачу або ж може вийти сходинка або залом волосся. У будь-якому випадку завивку волосся на випрямляч потрібно вміти робити - з першого разу добре не виходить ні в кого.

Є один нюанс, який турбує багатьох жінок - чому не сходяться пластини утюжка. Це питання звучить досить часто. Якщо розібратися детально, то при змиканні пластин без волосся, між ними повинен бути зазор з внутрішньої сторони. Цей зазор спеціально зроблений, щоб при товщині пасма 3-4 мм пластини були ідеально паралельні один одному. Якщо ж пластини ідеально змикаються без волосся, то швидше за все при неакуратному або сильному стисненні волосся буде закушувати зі внутрішньої сторони, оскільки там зазор буде меншим. Дана особливість проілюстрована на малюнку нижче.


Варто відзначити одну хитрість. Випрямлячі BaByliss PRO в своїй масі з жорсткими пластинами, але насправді практично у всіх моделей верхня пластина з внутрішньої сторони рухається. Це зроблено спеціально для компенсування можливого нерівномірного тиску на волосся. Хороший виробник все передбачив.

Розміри пластин випрямляча - яка потрібна мені?

З вибором розміру пластин складнощів немає - тут все більш-менш стандартизовано. Універсальна пластина в ширину - це 24-25 мм. Пластини такої ширини підходять для ефективного випрямлення волосся середньої довжини. Саме така довжина волосся за статистикою налічує найбільшу кількість - волосся нижче плечей до лопаток. Якщо у Вас таке волосся - пів справи зроблено і залишається визначиться з довжиною пластини. Стандартна довжина 90 мм, але якщо волосся до лопаток, то звичайно ж краще буде пластина довжиною 100 - 110 мм. За рахунок більшої площі пластини, випрямлення відбуватиметься швидше з меншою кількістю протягування утюжком по волоссю. Виробники в один голос кричать, що чим менше ковзати утюжком по волоссю - тим краще. Частково вони мають рацію, менше нагрівання - більше здоров'я.

Для короткого волосся ідеальними будуть пластини шириною 22 - 24 мм, а по довжині особливої різниці не буде. Ширшою пластиною теж можна коротке волосся рівняти, але важко буде підійти ближче до кореня і якість буде не та. Довге волосся своєю вагою тягне вниз, тому коріння більш-менш рівне, а коротке волосся може бути проблемним. Якщо у Вас таке волосся, то бажана вузька пластина. В асортименті є пластини ще вужче, але це вже спеціалізовані пластини, як правило, для випрямлення чубчика або ж чоловічої бороди - серйозно, не смійтеся, є чоловіки з довгою бородою, яку потрібно рівняти, оскільки виглядає набагато презентабельно.

Для дівчат з довгим волоссям нижче лопаток, а так само з неслухняним волоссям до лопаток, бажано підбирати випрямляч з пластинами ширше від 25 мм. Площа такої пластини допоможе краще прогрівати волосся і отримувати кращий результат. По секрету скажемо, що якщо волосся від природи рівне, а випрямляч купується більше для завивки, то краще брати модель з широкими пластинами - локони виходять великі і красиві.

Покриття пластин - яке краще

Покриття пластин - це найболючіше питання у покупців, оскільки стільки різних технологій і що буде краще для свого волосся зовсім не ясно. Покриття пластин це не панацея для волосся - волосся не стане густішим або здоровими від покриття пластини. Покриття пластини випрямляча має володіти насамперед хорошим ковзанням, щоб волосся не травмувалося при терті. Давайте розбиратися разом. Розповімо про «стандартні покриття» сучасних випрямлячів - кераміка, турмалін і титан.

Керамічне покриття - це одне з перших сучасних покриттів, яке використовується і до цього дня. Кераміка добре ковзає по волоссю, не травмує його, при нагріванні стає «м'якою» і сприятливо впливає на волосся при нагріванні. Ключове тут те, що не травмує волосся - цього вже достатньо.

Турмалінове покриття - одне з наймодніших покриттів, яке повинно виділятися щадним ставленням до волосся. Турмалін відомий своїми здібностями виділяти негативні іони при нагріванні, чим змушує кутикулу волосся закриватися і зберігати природну вологу. Закрита кутикула краще блищить, тому волосся після таких пластин повинно блищати.

Говорячи по правді, важко дізнатися який відсоток турмаліну використовується в покритті, оскільки якщо його там кіт наплакав, то весь цей маркетинг залишиться тільки на папері. Жоден виробник не зізнається про свій склад покриття, тому залишається тільки сподіватися і вірити.

Титанове покриття - найновіше покриття, яке зараз використовується масово. Титанове покриття володіє хорошою міцністю і зносостійкістю, в порівнянні з керамікою і каменем. Титан краще ковзає по волоссю, а також краще переносить високу температуру нагрівання, що позначається на терміні експлуатації. Виробники нарікають, що титан так само надає блиск волоссю.

Вибираючи професійний випрямляч, важливо, щоб покриття його пластин було міцним і витривалим, і Вам не знадобився новий випрямляч через рік. Кераміка і турмалін, якщо вони є в складі покриття, стираються досить швидко, особливо коли такий випрямляч використовується з кератином або ботоксом. Титан стійкіший до різної хімії і високих температур, і повинен забезпечити більш тривалу експлуатацію.

На ринку професійного інструменту є компанія BaByliss PRO, яка у виробництві використовує власну розробку - покриття пластин EP Technology 5.0. Виробник так само не розкриває складу покриття, але ми знаємо як воно наноситися - методом гальваніки, що робить його дуже міцним та витривалим. Даний тип покриття перевершує будь-яке інше за всіма параметрами. Детальніше про нього Ви можете прочитати в даній статті.

Функції та можливості

Основною функцією будь-якого випрямляча має бути наявність терморегулятора, щоб у Вас була можливість виставляти різну температуру. Це дуже важливо як для роботи, так і для особистого використання. Ніколи не поспішайте працювати на максимальній температурі - почніть випрямляти з найменшої і поступово її збільшуйте, поки не отримаєте найкращий результат. Моделі з фіксованою температурою підходять далеко не всім, а лише тим жінкам, які впевнені в тому, що температурний режим абсолютно сумісний з її волоссям.

Випрямлячі з іонізацією так само в пріоритеті, оскільки наявність іонізатора сприяє більш безпечному випрямлянню волосся. Якщо у Вас тонке, сухе, ламке, пористе волосся, то наявність іонізації для Вас обов'язкова, якщо все ж Ви вирішили користуватися випрямлячем.

Функція автовідключення - дуже популярна зараз і за своєю суттю це хороший запобіжник для розсіяних людей, а так само для молодих мам. Наявність цієї функції може врятувати Ваш будинок від пожежі, якщо Ви забудете вимкнути утюжок з яких-небудь причин.

Замок для пластин - наявність цієї функції іноді принципова для деяких покупців, оскільки після використання зручно зімкнути випрямляч, щоб убезпечити себе від випадкового дотику, якщо він лежить у Вас на столі. Більше особливої користі наявність замку не несе, хіба що коли ви часто їздите і потрібно, щоб утюжок був акуратно складений і не заважав.

Таким чином, підсумувавши даний матеріал, можна зробити висновок, що при виборі випрямляча є над чим замислитися. Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам при виборі моделі для себе. Бажаємо Вам вдалих покупок, які будуть Вас лише радувати. Ви так само можете залишати свої запитання в коментарях.

16.03.2019

Коментарі 0