Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE

Міні-утюжок BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE - це відмінний функціональний випрямляч практично з такими ж можливостями, як і моделі серії 3000 і 3100. Істотна різниця лише в розмірах самого випрямляча і пластин - тут вони вже і коротше. Проте модель відмінною підійде для випрямлення короткого волосся, оскільки для такого завдання потрібен невеликий і маневрений випрямляч, яким і є дана модель.

У моделі BAB2000EPE застосовуються пластини розміром 20 x 65 мм з фірмовим покриттям EP 5.0 Technology, котрому немає рівних на ринку професійного інструменту для волосся. Покриття дуже міцне і витривале, володіє чудовим ковзанням по волоссю і відмінно витримує високі температури навіть із застосуванням кератину або ботоксу для волосся. Детальніше про дане покриття Ви можете прочитати в наших статтях. Завдяки системі Advanced Heat Management ™ пластини миттєво нагріваються, а заданий температурний режим чітко підтримується протягом всієї роботи з інструментом.

Корпус моделі виготовлений з якісної японської нержавіючої сталі марки SUS304, що робить його практичним і витривалим. Корпус навколо пластин так само нагрівається, тому дана модель є ще й міні-плойкою. Досить зімкнути пластини і зафіксувати їх кнопкою замку, як у Вас замість утюжка плойка для завивки з діаметром приблизно 23 мм. Таке рішення напевно Вам має сподобатися. Крім того, форма корпусу у вигляді еліпса дозволить створювати локони особливої форми.

Температура нагріву моделі BAB2000EPE становить 215 C - це статичний нагрів, інших режимів нагріву у даного випрямляча немає, як власне і терморегулятора. Такий температурний режим є універсальним, який може застосовуватися практично до будь-якого волосся, як при випрямленні, так і при завивці.

Дизайн моделі ідентичний старшим випрямлячам серії Elipsis. Чудова зборка, продумана конструкція корпусу і елементів управління. Оскільки це міні-випрямляч, то термоізольованих наконечників тут немає, тому працюємо тільки однією рукою. В цілому модель дуже практична і досить маневрена, підійде як для роботи з коротким волоссям, так і для роботи з дітьми. Модель так само має універсальне живлення 110 - 240 В, тому Ви можете брати утюжок з собою в будь-яку країну світу.

Деякі особливості моделі BaByliss PRO Elipsis 2000 BAB2000EPE:

 • Металічний корпус
 • Ергономічний дизайн
 • Пластини з покриттям EP 5.0 Technology 20 x 65 мм
 • Один режим нагріву до 215 C
 • Замок для пластин
 • Мережевий шнур 1.8 метра з обертанням
 • Можливість використання в якості плойки для завивки
 • Довжина всього 17 см

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термоперчатки
 • Термочехол
Рейтинг нашого магазину
Загальна оцінка виробу
Функціональність
Довге волосся
Загальні характеристики
Ширина нагрівальних пластин20 мм
Довжина нагрівальних пластин65 мм
Рухомі пластининемає
Покриттяep 5.0 technology
Іонізаціянемає
Терморегуляторнемає
Макс. температура нагріву215 C
Кіл-сть температурних режимів1
Автовимкненнянемає
Замок для пластинтак
Довжина кабеля1.8 м
Колірсріблястий
Універсальне живлення 110-240 Втак
Виробництво
Гарантія12 місяців

Ще не було питань.

EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
Сучасні професійні випрямлячі для волосся оснащуються спеціальними нагрівальними пластинами, які складаються з композитного матеріалу, який має високу теплопровідність і рівномірний розподіл тепла. На таку пластину наноситься спеціальне покриття, яке..

Супутні товари

Теги: міні випрямляч бебіліс еліпсіс