Випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3000 BAB3000EPE є першою моделлю серії випрямлячів Elipsis і по праву може вважатися кращим професійним випрямлячем для волосся. Модель володіє чудовими технічними характеристиками і великими можливостями - її можна використовувати не тільки для випрямлення волосся, але і для завивки. Завдяки унікальній формі у вигляді еліпса у Вас будуть виходити красиві пишні локони унікальної форми.

Випрямляч BAB3000EPE оснащений плаваючими пластинами розміром 31 x 110 мм з фірмовим покриттям EP 5.0 Technology, про яке Ви можете прочитати в наших статтях. Завдяки широким пластинам модель ідеально підходить для випрямлення довгого волосся і створення об'ємних локонів. У моделі нагріваються не тільки пластини, але і корпус навколо них, тому волосся буде прогріватися з усіх боків. Щоб використовувати утюжок в якості плойки потрібно зімкнути пластини і включити замок, щоб вони не розходилися.

Електронна система управління нагріванням FullWave Thermal Science забезпечує точний нагрів до заданої температури і ефективно підтримує її в процесі роботи з випрямлячем. Користувачеві на вибір надається 5 температурних режимів нагріву - 150 ° C - 170 ° C - 190 ° C - 210 ° C - 230 ° C, завдяки чому модель підходить для будь-якого волосся. Завдяки збільшеним пластинам, прогрів волосся буде більш швидким, а результат кращим.

Варто відзначити, що в моделі застосовується система іонізації IonMultiplier. Якщо розглянути весь модельний ряд випрямлячів BaByliss PRO на поточний момент, то моделей з іонізацією всього кілька. Тому, дана модель ідеально підходить не тільки для професійного використання, але і для домашнього. Завдяки іонізації волосся зберігає природну вологу, що позитивно впливає на його стан і здоров'я. Завдяки іонізації волосся стане слухняним, м’яким та заячим. Але не забувайте використовувати спрей-термозахист, щоб краще берегти здоров'я волосся під час випрямлення або сушіння феном.

Корпус утюжка Elipsis 3000 виконаний з японської сталі марки SUS304 - відмінна зносостійка сталь. Металевий корпус стійкий до температурних перепадів і зносам в процесі експлуатації. Кнопки управління режимами роботи розміщені збоку, тому Ви не зможете випадково змінити температуру нагрівання.

Деякі особливості випрямляча BaByliss PRO Elipsis 3000:

Металевий корпус з хромованим покриттям в формі еліпса

 • Електронне регулювання температури з технологією FullWave Thermal Science
 • 5 температурних режимів нагріву 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C
 • Індикація вибраного режиму на LED індикаторі
 • Система енергозбереження
 • Плаваючі пластини розміром 31 x 110 мм
 • Шнур живлення з обертанням на 360 градусів
 • Фірмове покриття пластин з технологією EP 5.0 Technology
 • Технологія іонізації IonMultiplier

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термозахисний силіконовий килимок
 • Термозахисний рукавичка


Рейтинг нашого магазину
Загальна оцінка виробу
Функціональність
Довге волосся
Загальні характеристики
Потужність55 W
Ширина нагрівальних пластин31 мм
Довжина нагрівальних пластин110 мм
Рухомі пластинитак
Покриттяep 5.0 technology
Випрямляння вологого волоссянеможна
Іонізаціятак
Терморегуляторелектронний
Макс. температура нагріву230 C
Діапазон температури нагріву150-230 C
Кіл-сть температурних режимів5
Автовимкненнянемає
Замок для пластинтак
Довжина кабеля2.7 м
Колірсріблястий
Виробництво
Гарантія12 місяців
Елена / 18.08.2020
Я читала, что модель то-ли гудит, то-ли трещит когда работает. Какова вероятность что мне попадется такой?
Ploika.com.ua
Добрый день! Вероятность, что Вам попадется такая модель 95%. То о чем пишут - эта работа ионизатора, который высвобождает отрицательные ионы. Так уж он устроен и при работе издает такой звук. Он может быть громче или тише, переходить слегка в гул - это все зависит от множества факторов, например, температуры и влажности в помещении, а так же напряжении в сети. Легкое потрескивание это совершенно нормально. Многие покупатели хотят выпрямитель с ионизацией, но потом задают вопросы почему трещит. Многие "раскрученные" производители пишут что есть ионизация и ставят обычную лампочку светодиодную, которая просто горит при смыкании пластин) Треска нет, как и собственно ионизации, зато покупателю все нравится и он думает, что ионизация есть. Поэтому советуем Вам не искать никаких подводных камней и думать что треск это плохо - BaByliss PRO - производитель качественный, техника надежная и эффективная, а главное результат сразу виден.
Елена / 17.08.2020
а для кератинового выпрямления и ботокса подойдет модель?
Ploika.com.ua
Здравствуйте! Модель идеально подходит для ваших задач. Однако, заметим, что покупать такой выпрямитель для кератина не слишком целесообразно, возможно, лучше будет покупка модели проще, например, bab2073epe - результат при использовании кератина или ботокса будет одинаковым.
EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
Сучасні професійні випрямлячі для волосся оснащуються спеціальними нагрівальними пластинами, які складаються з композитного матеріалу, який має високу теплопровідність і рівномірний розподіл тепла. На таку пластину наноситься спеціальне покриття, яке..

Супутні товари

Теги: утюжок бебіліс еліпсіс