Професійний випрямляч BaByliss PRO Elipsis 3100 BAB3100EPE по праву можна вважати кращим професійним випрямлячем на сьогоднішній день. Це та модель, в якій ціна виправдовує всі очікування. Її відмінність від моделі BAB3000EPE тільки в ширині пластин.

Особливістю моделі є унікальний дизайн у формі еліпса, звідки і пішла назва моделі. У моделі гріються не лише пластини, але і зовнішня частина, завдяки чому модель BAB3100EPE можна використовувати в якості плойки для завивки волосся. Просто зімкніть пластини, натисніть кнопку замка для пластин і у Вас практично повноцінна плойка для завивки з унікальною формою поверхні, завдяки якій виходять особливої форми локони.

У випрямлячі Elipsis 3100 використовуються плаваючі пластини розміром 24 x 110 мм і фірмовим покриттям EP 5.0 Technology. Це спеціальна металізована кераміка, яка забезпечує чудове ковзання по волоссю. Більш детально про це покриття Ви можете прочитати в наших статтях.

Плаваючі пластини забезпечують ідеальне змикання і рівномірний розподіл тиску на пасмо волосся. Таким чином, забезпечується більш кращий прогрів волосся і тим самим зменшується час на випрямлення. Так само плаваючі пластини компенсують зайвий тиск на волосся, щоб Ви не змогли його випадково пошкодити.

У моделі BAB3100EPE застосовується електронна система регулювання температури нагріву FullWave Thermal Science, а на корпусі розташовані LED індикатори для кожного режиму нагріву. Всього в моделі 5 режимів нагріву 150 ° C - 170 ° C - 190 ° C - 210 ° C - 230 ° C, завдяки чому модель підходить для будь-якого волосся. Завдяки збільшеним на 25% пластинам, прогрів волосся буде більш швидким, а результат кращим.

Варто відзначити, що в моделі застосовується система іонізації IonMultiplier. Якщо розглянути весь модельний ряд утюжків BaByliss PRO на поточний момент, то моделей з іонізацією всього кілька. Тому, дана модель ідеально підходить не тільки для професійного використання, але і для домашнього. Завдяки іонізації волосся зберігає природну вологу, що позитивно впливає на його стан і здоров'я. Але не забувайте використовувати спрей-термозахист, щоб краще берегти здоров'я волосся під час випрямлення або сушіння феном.

Корпус утюжка Elipsis 3100 виконаний з японської сталі марки SUS304 - відмінна зносостійка сталь. Завдяки цьому і вартість моделі висока, але вона виправдовує себе. Металевий корпус стійкий до температурних перепадів і зносам в результаті експлуатації. Якщо Ви шукайте надійний стійкий випрямляч - то це модель BAB3100EPE.

Деякі особливості випрямляча BaByliss PRO Elipsis 3100:

 • Металевий корпус з хромованим покриттям у формі еліпса
 • Електронне регулювання температури з технологією FullWave Thermal Science
 • 5 температурних режимів нагріву 150 - 170 - 190 - 210 - 230 C
 • Індикація вибраного режиму на LED індикаторі
 • Система енергозбереження
 • Плаваючі пластини розміром 24 x 110 мм
 • Шнур живлення з обертанням на 360 градусів
 • Фірмове покриття пластин з технологією EP 5.0 Technology
 • Технологія іонізації IonMultiplier

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Термозахисний силіконовий килимок
 • Термозахисні рукавички
Рейтинг нашого магазину
Загальна оцінка виробу
Функціональність
Довге волосся
Загальні характеристики
Потужність45 W
Ширина нагрівальних пластин24 мм
Довжина нагрівальних пластин110 мм
Рухомі пластинитак
Покриттяep 5.0 technology
Випрямляння вологого волоссянеможна
Іонізаціятак
Терморегуляторелектронний
Макс. температура нагріву230 C
Діапазон температури нагріву150-230 C
Кіл-сть температурних режимів5
Автовимкненнятак
Замок для пластинтак
Довжина кабеля2.7 м
Колірсріблястий
Виробництво
Гарантія12 місяців

Ще не було питань.

EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
EP Technology 5.0 - технологія покриття пластин BaByliss PRO
Сучасні професійні випрямлячі для волосся оснащуються спеціальними нагрівальними пластинами, які складаються з композитного матеріалу, який має високу теплопровідність і рівномірний розподіл тепла. На таку пластину наноситься спеціальне покриття, яке..

Супутні товари